Należy do grona lekarzy, którzy swój zawód traktują jako powołanie. Wykonywanie zawodu lekarza jest jej pasją, dlatego nie pozwala sobie na stanie w miejscu i nieustannie poszerza swoją wiedzę, doskonali umiejętności oraz implementuje najnowsze rozwiązania.

Jest specjalistką zakresu medycyny estetycznej, ekspertką w zabiegach laseroterapii oraz dermatologii. Wyróżnia ją wyjątkowe podejście do pacjentów – zawsze kompleksowo tłumaczy przebieg zabiegu, skutki oraz możliwe do uzyskania efekty. Jest zwolenniczką zasady, że terapie medycyny estetycznej powinny w subtelny sposób poprawiać niedoskonałości urody, a nie całkowicie zmieniać wygląd pacjenta.

Współpomysłodawczyni i założycielka OT.CO Clinic, uznanej sieci klinik medycznych, specjalizujących się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zaawansowanej kosmetologii Hi-Tech oraz przeszczepach włosów. Zaledwie kilka lat od założenia pierwszej kliniki, sieć klinik OT.CO wymieniana jest w rankingach najlepszych klinik w Polsce, na co z pewnością mają wpływ założyciele — lekarze czynnie uprawiający sztukę lekarską o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to jedyna w Polsce sieć klinik, założona i prowadzona przez dwoje lekarzy — dermatologa i chirurga plastycznego.

Od zawsze interesowała się sztuką, a w szczególności architekturą, co wyrobiło w niej zamiłowanie do piękna i harmonii. Teraz, po latach studiów medycznych i dziesiątkach specjalistycznych szkoleń, wykorzystuje ten zmysł estetyki, aby realnie pomagać ludziom, podkreślając i wydobywając piękno swoich pacjentów.  Jej misją jest wspieranie pacjentów w osiągnięciu upragnionego wyglądu, na równi z dbaniem o ich zdrowie.

Klinika OT.CO

Klinikę OT.CO prowadzi wspólnie z dr. Piotrem Turkowskim. Dzieląc ze sobą zarówno życie prywatne, jak i zawodowe, rozwijają swoje zawodowe pasje, specjalizując się w chirurgii estetycznej – w tym w chirurgii odtwórczej włosów. Cieszy ich każdy zadowolony pacjent, a Klinika OT.CO może pochwalić się zarówno wykwalifikowanym zespołem lekarzy, kosmetologów, profesjonalną kadrą medyczną, jak również światowej klasy zaawansowanymi technologicznie sprzętami,  metodami leczenia i badaniami klinicznymi.

Ścieżka zawodowa

Jest absolwentką studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku KosmetologiaMedycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, gdzie napisała i obroniła swoją pracę doktorską.

Po uzyskaniu tytułu lekarza medycyny estetycznej i kosmetologii rozpoczęła praktykę w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, gdzie trafiła do znakomitego zespołu profesora Cezarego Kowalewskiego i profesor Katarzyny Woźniak. Pracuje tam do dziś, lecząc pacjentów z chorobami genetycznymi.

Jednocześnie przez cały czas uczy się od najlepszych światowych ekspertów w dziedzinach dermatologii klinicznej, medycyny estetycznej i trychologii. Odbyła dziesiątki kursów i stażów, między innymi w St. George Hospital oraz w Melanoma Institute Australia i Skin and Cancer Foundation w Sydney. Wciąż aktualizuje swoją wiedzę, na bieżąco śledząc rozwój interesujących ją obszarów medycyny.

Swoje doświadczenie zdobywa od 2012 r., kiedy to odbyła staż z medycyny wewnętrznej w szpitalu ogólnym Zagora w Grecji, oraz z chirurgii dziecięcej w Szpitalu Schwabing Munchen w Monachium. Staż z dermatologii wykonywała z kolei w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, staż z medycyny ogólnej w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, a staż z dermatologii i chorób pęcherzowych w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Groningen (UMCG) w Holandii. Ukończyła też staż z dermatologii wenerologii w szpitalu w Sydney (Australia).

Pracowała jako lekarz medycyny estetycznej oraz badań klinicznych w Ambroziak Estederm w Warszawie. Zgromadzoną wiedzę i nabyte doświadczenie przekazuje studentom, między innymi jako wykładowca z zakresu dermatologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Od 2015 jest doktorem medycyny w klinice dermatologii i immunodermatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, gdzie jako podwykonawca świadczy pracę w różnych badaniach klinicznych związanych z grupą chorób pęcherzowych.

Obecnie dodatkowo jest koordynatorem badań klinicznych w klinice OT.CO w Warszawie. Pracuje w niej również jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, trycholog oraz pełni funkcję dyrektor medycznej w szpitalu OT.CO na ul. A.K. “Żmija” na warszawskich Bielanach.

Ukończone szkoły

W 2013 roku uzyskała tytuł doktora medycyny na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie. Rok później ukończyłam medycynę estetyczną i kosmetologię dla lekarzy (studia podyplomowe) na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe z dyrekcji i podmiotu medycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

2019 rok to z kolei czas, kiedy uzyskała tytuł doktora medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obroniła tam pracę pt. „Ocena korelacji fenotypowej i genotypowej, odpowiedź na nowe zabiegi i ocena jakości życia pacjentów z pęcherzowym naskórkiem”.

W 2020 roku ukończyła kierunek dermatologia i wenerologia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Dodatkowe informacje

Po ukończeniu studiów medycznych miała szansę szkolić się u autorytetów w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, między innymi pod okiem: prof. Deedy Murrell. Odbyła u niej miesięczny staż w St. George Hospital, prof. Roda Sinclaira – wybitnego specjalisty z dziedziny dermatologii, przewodniczącego takich organizacji jak Australasian Society for Dermatology Research, The Australasian Hair and Wool Research Society, a także The Skin and Cancer Foundation of Victoria. Podczas tego stażu zgłębiała tajniki przeszczepów włosów, a także leczenia różnorodnych chorób włosów, dr Lindy Martin w Melanoma Institute Australia i Skin and Cancer Foundation w Sydney, gdzie specjalizacją jest leczenie czerniaka i nowotworowych chorób skóry, dra Roberta Chow z centrum laseroterapii w Sydney, prof. Marcela Jonkmana – legendy medycyny w zakresie genodermatoz, który prowadził wydział dermatologii University Medical Center.

Jest aktywnym członkiem licznych stowarzyszeń i towarzystw:

  •   European Academy of Dermatology and Venereology (EADV),
  •   European Society Cosmetology and Dermatology (ESCAD),
  •   Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej (POLME),
  •   Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD),
  •   Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Szkolenia

Brała i bierze aktywny udział w licznych projektach, które pozwalają jej doskonalić i pogłębiać swoje lekarskie umiejętności.

Od 2009 roku nieustannie poszerza swoją wiedzę jako uczestnik Klubu “Chirurgia dziecięca i nauka eksperymentalna”, Koła Naukowego Chorób Wewnętrznych oraz Koła Naukowego Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Badania kliniczne

Ma ogromne doświadczenie w zakresie badań klinicznych, są to między innymi:

  • pęcherzowe oddzielanie się naskórka w 2020 roku,
  • IMP manual w 2019 roku,
  • pęcherzowe oddzielanie się naskórka 2018 roku/ faza IV,
  • łysienie plackowate w 2018 roku/ faza III,
  • łysienie plackowate w 2017 roku/ faza II,
  • pęcherzowe oddzielanie się naskórka w 2017 roku/ faza IV,
  • trądzik różowaty w 2017 roku/ faza IV,
  • łuszczyca plackowata w 2017 roku/ faza II,
  • łuszczyca w 2017 roku/ faza II,
  • trądzik pospolity w 2016 roku/ faza III,
  • atopowe zapalenie skóry w 2015 roku/ faza III,
  • linie gładzizny czoła w 2015 roku/ faza III,
  • łuszczyca plackowata w 2015 roku/ faza III,
  • łuszczyca w 2015 roku/ faza III.

Publikacje naukowe

Na swoim koncie ma kilka publikacji naukowych, między innymi:

Osipowicz K., Kalinska-Bienias A., Kowalewski C. et al. Development of bullous pemphigoid during the haemodialysis of a young man: case report and literature survey. Int Wound J 2016; Oct 17. doi: 10.1111/iwj.12670 (Impact Factor: 2.848)

Osipowicz K, Kalinska-Bienias A, Kowalewski C et al. Mycobacterium Tuberculosis and Pemphigus Vulgaris Advances in Dermatology and Allergology (Impact Factor: 1.683)

Kwiek B, Kowalewski C, Ambroziak M et al. Treatment of previously treated facial capillary malformations – results of single center retrospective objective three-dimensional analysis of the efficacy of large spot 532nm laser Dermatologic Surgery (Impact Factor: 1.936)

–  K Osipowicz1*, B Jakubowska1, C Kowalewski1, T Hashimoto2 and K Wozniak1 Laser Scanning Confocal Microscopy for Diagnostics of Brunsting-Perry Type Cicatrical Pem Pephigoid Cases, along with Review of Literature. Journal of Clinical & Experimental Dermatology Research (Impact Factor: 0.5)

Wertheim – Tysarowska K, Osipowicz K, Gielniewski B, Wojtaś B, Szblewska-Beręsewicz A, Zyprych-Walczak J, Mika A, Tysarowski A, Duk K, Rygiel A, Niepokój K, Woźniak K, Kowalewski C, Wierzba J, Jezela-Stanek A. The Epidermal Transcriptome Analysis of a Novel c.639_642dup LORICRIN Variant-Delineation of the Loricrin Keratoderma Pathology. International Journal of Molecular Sciences. 2023:24(11):9459 (Impact Factor: 6,208)

Mika A, Pakiet A, Szczygielski O, Woźniak K, Osipowicz K, Kowalewski C, Krześniak N, Noszczyk B, Wertheim-Tysarowska K. Fatty acid profiles in various lipid fractions in the female epidermis. Does the body site and age matter? Acta Biochimica Polonica. 2022;69(3):657-671 (Impact Factor: 2,349)

Osipowicz K, Wertheim-Tysarowska K, Kwiek B, Jankowska-Steifer E, Gos M, Charzewska A, Woźniak K, Kowalewski C, Bullous diseases caused by KRT1 gene mutations: from epidermolytic hyperkeratosis to a novel variant of epidermolysis bullosa simplex. Postępy Dermatologii i Alergologii. 2021;38(6):1032-1038 (Impact Factor: 1,664)

Osipowicz K, Wychowański P, Nieckula P, Shamsa S, Wertheim-Tysarowska K, Woźniak K, Kowalewski C. Efficacy of gentamicin 0.3% solution of oral erosions healing in patients with severe generalized recessive dystrophic epidermolysis bullosa and its impact on the expression of type VII collagen. Postępy Dermatologii i Alergologii.2021;38(6):979-984 (Impact Factor: 1,664)

Sawicka J, Kutkowska-Kaźmierczak A, Woźniak K, Tysarowski A, Osipowicz K, Poznański J, Rygiel A, Braun-Walicka N, Niepokój K, Bal J, Kowalewski C, Wertheim-Tysarowska K. Novel and recurrent variants of APT2C1 identified in patients with Hailey-Hailey disease. Journal of Applied Genetics 2020;61(2):187-193. (Impact Factor:  3,240)

Kurnicka K, Osipowicz K, Dzikowska-Diduch O, Wertheim-Tysarowska K, Kowalewski C, Pruszczyk P, The analysis of echocardiographic results in patients suffering from epidermolysis bullosa. Postępy Dermatologii i Alergologii. 2020;37(6):871-878 (Impact Factor: 1,873)

Osipowicz K [aut. koresp.], Jakubowska B, Kowalewski C, Hashimoto T, Woźniak K, Laser Scanning Confocal Microscopy for Diagnostics of Brunsting-Perry Type Cicatricial Pemphigoid Cases, along with Review of Literature. Journal of Clinical & Experimental Dermatology Research. 2019;10(1):479

Kwiek B, Ambroziak M, Osipowicz K, Kowalewski C, Różalski M, Treatment of Previously Treated Facial capillary malformations: Results of Single-Center Retrospective Objective 3-Dimensional Analysis ot the Efficacy of Large Spot 532 nm Lasers. Dermatologic Surgery. 2018;44(6)806-813 (Impact Factor: 2,190)

Osipowicz K [aut. koresp.], Kowalewski C, Woźniak K, Mycobacterium tuberculosis and pemphigus vulgaris. Postępy Dermatologii i Alergologii. 2012;35(5):532-534 (Impact Factor: 1,757)

Osipowicz K, Kalińska-Bienias A, Kowalewski C, Woźniak K. Development of bullous pemphigoid during the haemodialysis of young man: case report and literature survey. International Wound Journal. 2017;14(1):288-292 (Impact Factor: 2,380) 

Publikacje i wywiady

  • „Terapia aminokwasowa” – publikacja dla strony www.wysokieobcasy.pl
  • Wpis do magazynu internetowego – komentarz odnośnie poprawy urody u światowych gwiazd
  • Wpis do magazynu internetowego – komentarz odnośnie cieni pod oczami
  • Analiza wyników echokardiograficznych – pacjenci cierpiący na pęcherzowe oddzielanie się naskórka – advances in dermatology and allergology / postępy dermatologii i alergologii / impact factor (jcr) 1,361
  • Choroby pęcherzowe wywołane genem krt1 mutacje: od nadmiernego rogowacenia naskórkowego do nowego wariantu pęcherzowego oddzielania się naskórka – advances in dermatology and allergology / postępy dermatologii i alergologii / impact factor (jcr) 1,361
  • Nowatorskie i powtarzające się warianty atp2c1 zidentyfikowane u pacjentów z chorobą hailey-hailey – journal of applied genetics / impact factor (jcr) 2.027
  • Laserowa mikroskopia konfokalna skaningowa. Diagnostyka blizny typu brunsting-perry. Przypadki pemfigoidu wraz z przeglądem literatury journal of clinical & experimental dermatology research/ impact factor (jcr) 1.977
  • Prątek gruźlicy i pęcherzyca zwykła. Postępy w dermatologii i alergologii – advances in dermatology and allergology / postępy dermatologii i alergologii / impact factor (jcr) 1,361
  • Leczenie wcześniej leczonych naczyń włosowatych twarzy. Wady rozwojowe: wyniki pojedynczego centrum, retrospektywny cel 3-wymiarowy. Analiza skuteczności lasera 532 nm – dermatologic surgery / impact factor (jcr) 2.567
  • Rozwój pemfigoidu pęcherzowego podczas hemodializy młodego mężczyzny: opis przypadku i przegląd literatury – international wound journal / impact factor (jcr) 2.385.
  • „Wpływ życia w mieście na skórę” – artykuł popularnonaukowy dla programu „Dzień Dobry TVN”
  • Obalamy 5 mitów na temat kremów do twarzy. Trzeba trzymać je w lodówce?” – artykuł popularno-naukowy dla programu „Dzień Dobry TVN”
  • wywiad dla Aesthetic Business
  • Nioxin wideokonferencja na temat wypadania włosów
  • „Najlepsze terapie anti-aging”
  • publikacje dla strony www.wysokieobcasy.pl
  • publikacje dla magazynu „Elle”
  • publikacje dla Beauty Expert
  • wywiad dla magazynu lne

Kursy

Pomimo tak dużego doświadczenia, cały czas poszerza swoje umiejętności. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, m.in.:

  • EADV – kurs rezydencyjny dotyczący chorób pęcherzowych, groningen, europejska akademia dermatologii i wenerologia,
  • Trening trichoskopii, Warszawa, Vichy,
  • Transplantacja włosów – metoda safer, ultraslim a. Urban m. Piwecki sp. Jawna,
  • Kurs trychologiczny w hair medica,
  • Przygotowanie i publikowanie artykułów naukowych w uznanych czasopismach Galderma.

Certyfikaty

– Spotkanie edukacyjne na temat iniekcji techniki kwasu hialuronowego Restylane,

– EADV — młodzieżowy specjalista do 35 lat, Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii,

– Szkolenie z technik wtrysku Ellanse,

– Transmisja krwi i jej składników,

– Trening anatomii twarzy – Cadaver,

– Zastosowania lasera Lutronic Eco2 w dermatologii i medycynie estetycznej — wskazania, dobór optymalnych parametrów, technika skutecznego i bezpiecznego zabiegu,

– Pogotowie ratunkowe,

– Mentorstwo dermatologiczne w kampusie szpitala św. Jerzego w Sydney, Australia,

– XXIV Światowy Kongres Dermatologii w Mediolanie, 10-15 czerwca 2019.

– Trudności w leczeniu bólu u pacjenta z epidermolizą pęcherzową,

– Odyseja diagnostyczna – od białkowej diatezy do łupieżu czerwonego mieszkowego,

– Diagnostyka i leczenie – seksualne przekazywane zakażenia (std),

– Kolagen heterologiczny typu i – linerase alergologia i dermatoimmunologia dzieci i dorośli, Kazimierz Dolny,

– Mikologia kliniczna,

– Kurs trychologiczny,

– Zdrowie publiczne część I: zdrowie publiczne,

– Zdrowie publiczne część II: zaświadczenie lekarskie,

– Choroby skóry immunologia,

– Fotobiologia w dermatologii,

– Choroby skóry dzieci,

– V Światowy Kongres Dermoskopii, Tesaloniki, Grecja,

– Wykład na temat: „Zwykłe stopy, pęcherz imitujący wyprysk dyshidrotyczny pusty”, Kielce,

– XII sympozjum naukowo-szkoleniowe Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Kielce,

– Komórki macierzyste uzyskane z tkanki tłuszczowej, a rewolucja w medycynie regeneracyjnej,

– IX światowy kongres o Świądzie, Wrocław

– EADV kurs wspierania rezydenta – pęcherzykowe choroby, Groningen, Holandia,

– Warsztat – Silhouette Soft Advanced, Warszawa,

– XIV Wiosenne Sympozjum Europejskie – Akademia Dermatologii i Wenerologii, Belgia,

– Kurs trychoskopii,

– Szkoła mistrzów dermatologii,

– Sztuka prezentacji protokołów według szkoły w Waszyngtonie,

– Diagnostyka kliniczna i laboratoryjna oraz leczenie alergicznych chorób skóry,

– Konferencja naukowo-szkoleniowa 13. Akademia Dermatologii i Alergologii

– XXV Kongres Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii,

– Konferencja naukowo-szkoleniowa “Interdyscyplinarne twarze dermatologii”, Bydgoszcz,

– XXV kongres EADV,

– Kurs specjalizacyjny – prawo medyczne,

– Patogeneza pemfigoida 2016,

– Konferencja naukowo-szkoleniowa: Szkoła Dermatologii Onkologicznej,

– Kurs dermatologiczny,

– XIII wiosenne sympozjum europejskie Akademia Dermatologii i Wenerologii, Grecja,

– Kurs chirurgii podstawowej,

– Kurs dermatologii estetycznej,

– Podstawowy kurs chirurgii skóry w ramach XXXI Kongresu Dermatologicznego – Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Wrocław,

– Kurs dermatologii estetycznej – peelingi, zabiegi łączone – XXXI Kongres, Polskie Społeczeństwo Dermatologiczne,

– Kurs specjalizacyjny – Wprowadzenie do dermatologii i wenerologii,

– Kurs dla specjalizacji: diagnostyka histopatologiczna chorób skóry,

– Warsztaty Teosyal – Teoxane laboratories,

– Szkolenie z zaawansowanych technik użytkowania wypełniaczy dermatologicznych do tkanek miękkich – korekta,

– Kongres sekcji młodzieży – Polskie Społeczeństwo Dermatologii,

– Transplantacja włosów – metoda Safer,

– Konferencja naukowo-szkoleniowa “3D Pacjent Trzech Sekcji” – Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Iława,

– Estetyka uśmiechu – techniki połączone w modelowanie i odmładzanie 1/3 dolna część twarzy,

– Obecne wypełniacze i toksyna botulinowa, warsztat zaawansowanych metod wtrysku,

– Szkolenie z zaawansowanych technik wtrysku toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego,

– Peelingi – zastosowanie peelingów chemicznych na bazie kwasu migdałowego, glikolowego, pirogronowego i yellow peel peeling,

– Konferencja „Dermatologia, Wenerologia i Alergologia 2014″,

– Wypełniacze – poziom zaawansowany,

– Zastosowanie terapii jako czynniki wzrostu w medycynie estetycznej,

– Podstawy miękkiego podnoszenia i techniki napełniania zmarszczki z kwasem hialuronowym Stylage,

– Globalna terapia anti-age firmy Filorga. Profesjonalne zabiegi złuszczające z wykorzystaniem glykopeel oraz wolumetria medyczna i filorga korekcja nosa,

– Zaawansowana technika złuszczania Mesoestetic Laboratorium i dermamelan® zabieg depigmentacji,

– Fenice – kwas hialuronowy,

– Wypełniacze – poziom podstawowy,

– Konferencja – akademia czerniaka,

– XV  Kongres Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej,

– Azzalure – trwałe piękno,

– Cellulit – fizjologia lub choroba. Nowe możliwości terapeutyczne,

– Kontrowersje w dermatologii – konferencja przeglądu dermatologicznego,

– Profesjonalne szkolenie z odbudowy – Arkana Skin Roller terapia – mikroigłowa na twarz,

– Szkolenia z komputerowej kosmetologii – diagnostyka z wykorzystaniem Nati Skin Analizator,

– Szkolenie w stosowaniu igły – techniki mezoterapii,

– Warsztaty Teosyal, Kraków,

– Szkolenie Sesderma – zabiegi z wykorzystaniem Mediderma,

– Konferencja Naukowa małopolsko -podkarpacko-świętokrzyskiej sekcji. Polskie

Towarzystwo Chirurgii Dziecięcej,

– XIV Kongres Towarzystwa Polskiego – chirurgia dzieci,

– V kurs europy środkowo-wschodniej w chirurgii dziecięcej,

– Zorganizowane warsztaty transplantologiczne w ramach projektu „Dawnictwo narządów” – IFMSA Kraków,

– I konferencja medicalcases.pl.

O sobie

Praca lekarza to moja wielka pasja, ale mimo wielu godzin spędzanych w pracy lekarza i na prowadzeniu sieci klinik medycyny estetycznej znajduję czas na relaks i odpoczynek. Uwielbiam spacery, bardzo lubię las i polskie góry. Jestem mamą fantastycznego młodego człowieka, który daje mi wiele szczęścia i nowych wrażeń. W pracy łączę indywidualne podejście do pacjenta z przyjazną atmosferą i holistycznym spojrzeniem na problemy moich pacjentów. Prowadzę m.in. konsultacje dermatologiczne z zakresu leczenia trądziku, AZS, łuszczycy, brodawek. Poza tym doradzam w kwestii zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Przyjmuję pacjentów mówiących w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Zakres leczonych schorzeń obejmuje także np.:

– Łuszczycę,

– Atopowe zapalenie skóry,

– Trądzik,

Trądzik różowaty,

– Nadpotliwość,

– Choroby skóry,

– Łysienie plackowate,

– Łysienie,

– Zmiany skórne,

– Zmarszczki,

– Bielactwo,

Brodawki łojotokowe,

– Brodawki wirusowe,

– Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry,

– Alergie skórne,

– Cellulit,

– Bruksizm,

– Grzybicę jamy ustnej,

– Łupież,

– Łupież pstry,

– Alergie,

– Choroby włosów i paznokci,

– Grzybicę paznokci,

– Grzybicę stóp,

– Defekty kosmetyczne,

– Fotodermatozę,

– Choroby przenoszone drogą płciową,

– Łojotok,

Kurzajki,

– Choroby błon śluzowych,

– Wiotkość skóry,

– Kiłę,

– Rzeżączkę,

– Liszaj pstry,

– Rumień,

– Obrzęki,

– Nowotwory skóry,

Kłykciny kończyste,

– Guzy tkanki podskórnej,

– Twardzinę,

– Porażenie nerwu twarzowego,

– Kaszaki,

– Czerniaki złośliwe,

– Zmiany naczyniowe,

– Pęcherzycę,

– Hiperandrogenizm,

– Wypadanie włosów,

– Ostudę,

– Migrenę,

Włókniaki,

– Blizny,

– Asymetrię ust,

– Opadające powieki,

– Asymetrię nosa,

– Bliznowce,

– Wycieki z cewki moczowej,

– Świąd sromu,

– Upławy sromu,

– Powiększenie ust,

– Modelowanie ust,

– Nawilżanie ust,

– Wyrównanie asymetrii wargi górnej,

– Uniesienie kącików ust,

-Leczenie osoczem wypadania włosów,

– Nadanie męskich rysów twarzy,

– Bruzdy,

– Modelowanie twarzy,

– Blizny potrądzikowe,

Zakola,

– Ciężkie nogi,

– Plamy posłoneczne,

– Actinic keratosis,

– Łojotokowe zapalenie skóry

– Opadająca powieka

– Choroby weneryczne

– Rogowacenie skóry

– Róg skórny

– Czerwone policzki

– Pajączki na twarzy

– Pieprzyk

– Zgrzytanie zębami

Zmarszczki palacza

– Opadające kąciki ust

– Chomiki

– Uśmiech dziąsłowy

– Pemfigoid pęcherzowy

– Małe piersi

– Wory pod oczami

Melasma

– Zmiany na penisie

– Grudki na penisie

– Zmleczenie na penisie

– Podbródek

– Trądzik hormonalny

– Łysienie hormonalne

– Łysienie telogenowe

– Łysienie przez stres

– Łysienie po covid

– Łysienie po ciąży

– Przebarwienia po ciąży

– Zmiana na wargach sromowych

– Zmiana na wardze dolnej

– Sucha skóra pod oczami

– Łuszczące powieki

– Garbaty nos

– Zmiana na nosie

– Łojotokowe zapalenie skóry głowy

– Sucha skóra głowy

– Łuszcząca skóra głowy

– Zaskórniki

– Trądzik zaskórnikowy

– Trądzik bliznowaciejący

– Tłusta skóra

– Świąd skóry

– Odparzenia

– Mokre pachy

– Mokre dłonie

– Krzywe usta

– Grudki w ustach

– Opadanie twarzy

– Małe usta.

Publikacje