lekarz od wlosow warszawa

Łysienie, wypadanie włosów, przerzedzenie włosów – wszelkie problemy z włosami są dość szybkie do zauważenia i wzbudzają nasz niepokój. Obawiając się nadmiernej utraty włosów i pogorszenia naszego wyglądu, zatracamy się w poszukiwaniu sposobów na zatrzymanie tego procesu.

Drogie kosmetyki do pielęgnacji włosów, kosztowne preparaty na łysienie czy suplementy diety na porost włosów często wykazują małą skuteczność. W efekcie – wraz z postępującą utratą włosów tracimy również pieniądze na coś, co w teorii ma nam pomóc.

Niestety, często tylko w teorii. Zdecydowanie lepiej postawić na diagnostykę problemu i dobranie przez specjalistę indywidualnej, skonfigurowanej ze źródłem problemu metody leczenia łysienia. Bo rozsądniej jest leczyć przyczynę, a nie tylko objaw, ot co.

Wzmacnianie i odbudowa włosów w Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia OT.CO w Warszawie

Zadbaj o swoje włosy z ekspertami w Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia. Nasze centrum to oaza dla osób borykających się z problemami włosów i skóry głowy. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia trychologii, aby zapewnić Ci skuteczne leczenie łysienia i regenerację włosów. Doświadcz naszych spersonalizowanych terapii, które pomogą Ci odzyskać pewność siebie i naturalne piękno włosów.

Trycholodzy w Klinice OT.CO
Martyna Pajek
Martyna Pajek

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo zróżnicowane bywają przyczyny łysienia? My tak, dlatego do każdego przypadku problemu utraty włosów podchodzimy bardzo indywidualnie, co stanowi gwarancję skuteczności naszego leczenia.

Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą u lekarza, ale kompleksowym rozpoznaniem problemu. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że sprawa ratowania Twoich włosów jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, jako ich posiadacza. Bo istotnie tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno ten do diagnostyki łysienia jak i do jej leczenia. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla prawidłowego rozpoznania przyczyny łysienia oraz dla skuteczności wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w solidne urządzenia.

Problem łysienia weźmiemy pod lupę wykorzystując jedne z najnowocześniejszych dostępnych na rynku wideodermatoskopów firmy FotoFinder, które zapewniają nawet 120-150-krotne przybliżenie i cyfrową analizę obrazu. Aż włos jeży się na głowie, ot co!

… i wiele możliwości leczenia

Transplantacja włosów metodą FUE, leczenie komórkami macierzystymi, osoczem bogatopłytkowym, fibryna, karboksyterapia, zabiegi odtwórcze włosów – możliwości leczenia łysienia jest wiele, a każdy z nich prowadzi do tego, by na Twojej głowie pojawiło się wiele włosów!

I istotnie tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet genetyczne łysienie da się pokonać za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu Twój wygląd znacznie odmieni się na plus.

Przyjdź i przekonaj się, że diagnostyka i terapia łysienia w Klinice OT.CO to jest to!

Diagnostyka i terapia łysienia - pytania i odpowiedzi

Czym różni się Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia OT.CO od innych klinik?

Nasze centrum wyróżnia indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć trychologii. Skupiamy się na diagnozowaniu przyczyn łysienia i dobieraniu skutecznych metod leczenia, zamiast polegania tylko na kosmetykach czy suplementach.

Jakie technologie wykorzystuje Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia OT.CO do diagnozy łysienia?

Używamy jednych z najnowocześniejszych wideodermatoskopów firmy FotoFinder, które umożliwiają 120-150-krotne przybliżenie i cyfrową analizę obrazu, co pozwala na dokładną diagnozę przyczyn łysienia.

Jakie metody leczenia łysienia oferuje wasze Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia?

Oferujemy szeroki zakres terapii, w tym transplantację włosów metodą FUE, leczenie komórkami macierzystymi, osoczem bogatopłytkowym, fibrynę, karboksyterapię, oraz zabiegi odtwórcze włosów.

Czy wizyta w Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia OT.CO różni się od zwykłej wizyty u lekarza?

Tak, nasza konsultacja to kompleksowe rozpoznanie problemu łysienia, gdzie każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jak długo trwają terapie i kiedy można spodziewać się widocznych efektów?

Czas trwania terapii oraz czas oczekiwania na efekty jest różny i zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta oraz wybranej metody leczenia. Szczegóły są ustalane podczas konsultacji.

Czy terapie w Centrum Trychologii i Leczenia Łysienia OT.CO w Warszawie są bezpieczne?

Tak, wszystkie nasze terapie są bezpieczne, przeprowadzane z użyciem wysokiej jakości sprzętu i pod nadzorem doświadczonych specjalistów.

Jak mogę umówić się na konsultację?

Aby umówić się na konsultację, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a my zorganizujemy spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Diagnostyka i terapia łysienia - TOP 10 zabiegów

Zestawienie 10 najbardziej popularnych i efektywnych procedur z kategorii Diagnostyka i terapia łysienia. Te innowacyjne zabiegi pozwalają pacjentom osiągnąć piękniejszy i młodszy wygląd, poprawiając samopoczucie oraz pewność siebie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik i nowoczesnych rozwiązań, Diagnostyka i terapia łysienia oferuje szeroki zakres możliwości poprawy wyglądu.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski