Utrata włosów i… pieniędzy?

Łysienie, wypadanie włosów, przerzedzenie włosów – wszelkie problemy z włosami są dość szybkie do zauważenia i wzbudzają nasz niepokój. Obawiając się nadmiernej utraty włosów i pogorszenia naszego wyglądu, zatracamy się w poszukiwaniu sposobów na zatrzymanie tego procesu. Drogie kosmetyki do pielęgnacji włosów, kosztowne preparaty na łysienie czy suplementy diety na porost włosów często wykazują małą skuteczność. W efekcie – wraz z postępującą utratą włosów tracimy również pieniądze na coś, co w teorii ma nam pomóc. Niestety, często tylko w teorii. Zdecydowanie lepiej postawić na diagnostykę problemu i dobranie przez specjalistę indywidualnej, skonfigurowanej ze źródłem problemu metody leczenia łysienia. Bo rozsądniej jest leczyć przyczynę, a nie tylko objaw, ot co.

Tutaj nic nie stracisz!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo zróżnicowane bywają przyczyny łysienia? My tak, dlatego do każdego przypadku problemu utraty włosów podchodzimy bardzo indywidualnie, co stanowi gwarancję skuteczności naszego leczenia. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą u lekarza, ale kompleksowym rozpoznaniem problemu. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że sprawa ratowania Twoich włosów jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, jako ich posiadacza. Bo istotnie tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno ten do diagnostyki łysienia jak i do jej leczenia. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla prawidłowego rozpoznania przyczyny łysienia oraz dla skuteczności wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w solidne urządzenia. Problem łysienia weźmiemy pod lupę wykorzystując jedne z najnowocześniejszych dostępnych na rynku wideodermatoskopów firmy FotoFinder, które zapewniają nawet 120-150-krotne przybliżenie i cyfrową analizę obrazu. Aż włos jeży się na głowie, ot co!

… i wiele możliwości leczenia

Transplantacja włosów metodą FUE, leczenie komórkami macierzystymi, osoczem bogatopłytkowym, fibryna, karboksyterapia, zabiegi odtwórcze włosów – możliwości leczenia łysienia jest wiele, a każdy z nich prowadzi do tego, by na Twojej głowie pojawiło się wiele włosów! I istotnie tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet genetyczne łysienie da się pokonać za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu Twój wygląd znacznie odmieni się na plus.
Przyjdź i przekonaj się, że diagnostyka i terapia łysienia w Klinice OT.CO to jest to!

Diagnostyka i terapia łysienia - kategorie zabiegów

Diagnostyka i terapia łysienia - konsultacje i zabiegi