Problem ze sferą intymną?

Od tego jesteśmy! Doskonale wiemy, że konsultacje i zabiegi ginekologiczne często nie należą do łatwych i przyjemnych, z punktu widzenia Pacjentek. Tych, którym wybranie się na nie przychodzi z wyjątkowym oporem, możemy zapewnić, że w naszej Klinice staramy się robić wszystko, by wizyty przebiegały w możliwie najbardziej komfortowej atmosferze. W OT.CO Clinic nie musisz się niczego bać, ani wstydzić, ot co!

Po 1: Zapobiegamy

Działania profilaktyczne realizujemy w dwóch obszarach: jako zapobieganie wirusowi HPV i zapobieganie ciąży (antykoncepcja). Odnośnie do pierwszego obszaru – wychodzimy z założenia, że zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć, zwłaszcza, że skutki zakażenia wirusem HPV są bardzo groźne dla zdrowia, a nawet życia. W naszej Klinice wykonujemy szczepienia przeciwko HPV. Pamiętaj, że takie szczepienie może ochronić Cię przed rakiem. Odnośnie do drugiego obszaru – chętnie udzielimy Ci informacji na temat nowoczesnych form antykoncepcji i dobierzemy najlepszą metodę antykoncepcyjną dla Twoich potrzeb. Nie krępuj się, jesteśmy otwarci na wszystko, co chcesz z nami przedyskutować, ot co!

Po 2: Diagnozujemy

Jeśli w Twoim układzie rozrodczym dzieje się coś niedobrego, zwykłą konsultację ginekologiczną warto czasem wzbogacić o badania cytologiczne. Każda kobieta powinna wykonywać je przynajmniej raz na 2 lata, a w przypadku gdy np. zażywasz leki immunosupresyjne, należy wykonać je raz na rok. U nas możesz liczyć i na konsultację ginekologiczną i na badania cytologiczne – i to za jedną wizytą. Wykonujemy także badania piersi i inne badania, które mają na celu wykrycie i zdiagnozowanie różnych chorób, np. badanie USG dróg rodnych. Uważnie podchodzimy do każdego problemu, poprzedzając badanie ginekologiczne szczegółowym wywiadem z Pacjentką, która często dostarcza wielu istotnych informacji przydatnych do diagnozy. Mamy również możliwość pobrania na miejscu próbek do badań laboratoryjnych, jeśli uznamy, że są potrzebne. A wszystko po to, by otoczyć Cię jak najlepszą opieką, ot co!

Po 3: Leczymy

Wynik każdego badania wnikliwie analizujemy i staramy się dobrać jak najbardziej odpowiednie leczenie. A Ty zostajesz szczegółowo poinformowana o tym, co Ci dolega i w jaki sposób należy realizować zalecenia. Musisz wiedzieć, że dla nas najważniejsza jest skuteczność. Sukcesu naszych działań nie przeliczamy na liczbę pacjentów, którzy zdecydują się umówić na wizytę, ale na liczbę pacjentów, którym udało się nam realnie pomóc. I robimy wszystko, by te dane były jak najbardziej do siebie zbliżone, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że ginekologia w Klinice OT.CO to jest to!

Kategorie zabiegów

Konsultacje i zabiegi

ginekolog warszawa

Konsultacja ginekologiczna

cytologia warszawa

Konsultacja ginekologiczna z cytologią

szczepionka hpv warszawa

Szczepionka przeciw wirusowi HPV

wkladka domaciczna warszawa

Wkładka domaciczna