Jeśli planujesz poddać się zabiegowi medycyny estetycznej, zdecydowanie warto byś śledził ten dział. Znajdziesz tutaj oferty specjalne, dzięki którym masz możliwość załapania się na tańszy zabieg. A przecież oprócz satysfakcji z dobrych efektów zabiegu, oszczędności to również ważna sprawa, ot co!

Promocje będą miały charakter sezonowy i będą powiązane z artykułami zamieszczanymi jako temat miesiąca. Jeśli zaciekawi Cię tematyka najnowszego artykułu – koniecznie zajrzyj tutaj i sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie w tym zakresie. Być może dzięki promocji zmobilizujesz się do wykonania zabiegu planowanego od miesięcy?

Zachęcamy do regularnego śledzenia działu.

Aktualne promocje

popup6

ICOONE  -10%

ICOONE® to innowacyjna, nieinwazyjna technologia masażu, która zapewnia skuteczne zabiegi na twarz i ciało. Połączony efekt mechanicznej stymulacji z emisją światła Led i lasera pozwala na wykonanie ukierunkowanych zabiegów na obszarach, w których zgromadziła się tkanka tłuszczowa i które są oporne na dietę i ćwiczenia. Dzięki temu uzyskamy szybsze i trwalsze efekty.

Promocja trwa do: 30/09/2020