dermatoskop warszawa

Dermatologia to dziedzina medycyny, która cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem  wśród osób z problemami skórnymi. Dodatkowo zajmuje się ona również schorzeniami związanymi z przydatkami skórnymi, takimi jak włosy i paznokcie, a także niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, które objawiają się w postaci różnorodnych zmian skórnych.

Kluczowym elementem terapii jest diagnostyka schorzenia oraz poznanie jej przyczyny, co pozwala rozpocząć właściwe leczenie. Nie inaczej jest w przypadku wenerologii, która zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową. Ich objawy często trudno jednoznacznie ocenić pacjentom, dlatego zapraszamy na indywidualne konsultacje lekarskie przebiegające w spokojnej i dyskretnej atmosferze, ot co.

Tutaj zdiagnozujesz i wyleczysz swój problem!

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki konsultacjom dermatologicznym lub wenerologicznym możesz poznać przyczynę swojego problemu oraz rozpocząć właściwe leczenie? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję trafnej diagnozy i zadowalających rezultatów leczenia.

Zanim jednak je rozpoczniesz, spotkaj się na konsultacji z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustalą indywidualny plan terapii. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoje zdrowie i wygląd jest dla nas tak samo ważna, co dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego istotnie tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do diagnostyki problemów za pomocą dermatoskopu lub wideodermatoskopu, jak i do leczenia objawów. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanej przy jego użyciu diagnostyki i zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt nowej generacji, bezpieczny dla naszych pacjentów.

Dysponujemy wideodermatoskopem, który pozwala obejrzeć zmianę skórną w dużym powiększeniu i zapisać uzyskany obraz na komputerze. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najskuteczniejszych technik, bo Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze, ot co!

Jaki jest obszar działań dermatologii estetycznej i wenerologii?

Dermatologia to dziedzina, która umożliwia zarówno leczenie dolegliwości czy chorób skórnych, jak i rozwiązywanie problemów estetycznych z cerą. Dzięki korzystaniu z jej osiągnięć oraz zabiegów medycyny estetycznej można w prosty i szybki sposób pozbyć się drażniących symptomów, a także usunąć lub zmniejszyć widoczność blizn i innych niedoskonałości. Wśród jej głównych celów wymienia się przykładowo:

  • diagnostykę chorób, zakażeń wirusowych i bakteryjnych, wykonywanie podstawowych badań w tym histopatologicznych, usuwanie znamion,
  • dobór odpowiednich kosmetyków do rodzaju i stanu skóry, poprawa jej wyglądu,
  • leczenie trądziku, usuwanie blizn potrądzikowych, wykonywanie peelingów chemicznych, zabiegów laserowych czy tych z wykorzystaniem dermapenów oraz dogłębne oczyszczanie skóry.

Wenerologia jest blisko związana z dermatologią. Zajmuje się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, a także innych problemów związanych z niepokojącymi zmianami w obszarze narządów płciowych. Wśród przykładowych schorzeń, które leczymy u wenerologa, wymienić można kiłę, rzeżączkę czy kandydozę. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również HIV oraz AIDS.

Wenerologia i dermatologia w Warszawie w Klinice OT.CO to jedne z głównych obszarów, w jakich funkcjonujemy. Przyjdź i poznaj naszych specjalistów!

… i skuteczne leczenie

Konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne, diagnostyka problemów skórnych oraz dobór właściwego leczenia to tylko początek naszych usług, które możemy Ci zaproponować. Możliwości leczenia chorób jest naprawdę wiele, więc pomożemy Ci dobrać tą właściwą, aby przywrócić Ci zdrowie. I istotnie tak się dzieje. Nasi pacjenci po właściwej diagnozie choroby często bardzo szybko wracają do zdrowia.

Przyjdź i przekonaj się, że konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski