Święta, urodziny, lub też inne okazje wiążą się z koniecznością kupowania prezentów dla ukochanej osoby. Wręczanie podarunków jest jednym z najprzyjemniejszych momentów i sprawia ogromną radość, wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko obdarowanego, ale i osoby wręczającej podarunek. Niestety, bardzo często kupowanie prezentów to także wiele wątpliwości dotyczących tego, czy konkretny prezent przypadnie do gustu osobie obdarowanej.

Pomysł na prezent

Są jednak pewne prezenty, które są bardzo uniwersalne, a przy tym oryginalne, pomysłowe i niezwykle praktyczne. Jednym z nich z pewnością jest voucher na zabiegi do kliniki medycyny estetycznej. Ten nietypowy i zaskakujący prezent daje wiele pozytywnych, przyjemnych i niezapomnianych przeżyć, dzięki czemu zostanie zapamiętany na dłużej niż tradycyjny upominek w postaci książki, czy też perfum.

Zaletą vouchera prezentowego na zabiegi jest także to, że można go kupić nawet na ostatnią chwilę. Nie bez znaczenia jest także sposób realizacji kuponu. W obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią koronawirusa dużym atutem vouchera jest to, że zazwyczaj ważny jest rok i można go wykorzystać nawet po tym, jak minie pandemia. Nie ma konieczności jego realizacji w przeciągu kilku dni, a osoba obdarowana może swobodnie dopasować datę wizyty do swoich możliwości. Może również skorzystać z przeznaczonej na voucherze kwoty i wykorzystać ją na dowolne zabiegi medycyny estetycznej, które są dostępne w ofercie kliniki.

Komu warto wręczyć voucher do kliniki medycyny estetycznej?

Voucher jest doskonałym pomysłem na prezent świąteczny, urodzinowy, czy też na każdą inną okazję. Sprawdzi się niezależnie od wieku i płci obdarowywanej osoby. Ten prezent to doskonały pomysł zarówno dla żony, partnerki, siostry, jak i mamy, babci, czy też przyjaciółki. To także rozwiązanie, którego zakup coraz częściej decydują się panie dla swoich mężów lub partnerów.

Z całą pewnością takim prezentem warto obdarować każdego, kto marzy o odpoczynku i relaksie w oderwaniu od codziennych zmartwień, a także potrzebuje chwili dla siebie.

Na jakie zabiegi można wykorzystać voucher?

Voucher do kliniki medycyny estetycznej można wykorzystać na dowolny zabieg, który znajduje się w ofercie danego miejsca. Kliniki medycyny estetycznej oferują szerokie możliwości zabiegów zarówno na twarz, dekolt, szyję, jak i całe ciało. Wykonywane są zabiegi z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym. Można także skorzystać z bogatej oferty laseroterapii i  fal ultradźwiękowych. Stosując voucher podarunkowy, można dokonać m.in. depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, peelingów chemicznych. Ten niewielki prezent pozwala także na skuteczne usunięcie blizny po cesarskim cięciu i nieestetycznego cellulitu. Pełna oferta zawsze znajduje się na stronie internetowej kliniki.

W jaki sposób kupić voucher podarunkowy do kliniki medycyny estetycznej?

Bon na zabiegi można kupić osobiście w klinice medycyny estetycznej. Niektóre miejsca oferują klientom także możliwość zamówienia vouchera na dowolny zabieg telefonicznie, przez Internet lub e-mailowo. W takiej sytuacji bon wysyłany jest drogą elektroniczną. Za voucher można zapłacić gotówką lub przelewem. Zawsze warto jednak skontaktować się z kliniką medycyny estetycznej i omówić szczegóły dotyczące zakupu.

Jak można zrealizować bon podarunkowy?

Osoba otrzymująca voucher na zabiegi kontaktuje się telefonicznie, osobiście, lub też mailowo w celu umówienia na konkretny zabieg w dowolnym terminie. Jeśli taka osoba sama nie jest pewna, co wybrać, specjaliści z kliniki bezpłatnie doradzą, który zabieg będzie najlepiej dopasowany do jej potrzeb i kwoty podanej na voucherze. Pod doświadczonym okiem bon zostanie odpowiednio spożytkowany.

 • Promocja!

  Voucher 500

  450,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 1000

  900,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 2000

  1800,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 5000

  4500,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 10000

  9000,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 15000

  13500,00 PLN

Wykorzystanie vouchera nie łączy się z innymi promocjami, a jego wartość nie podlega wymianie na promocyjne pakiety zabiegów, ani pojedyncze zabiegi oferowane w specjalnych, niższych cenach. Warto także wiedzieć, że bonu, nie można wykorzystać na zabiegi z zakresu chirurgii.

Dlaczego voucher to dobry pomysł na prezent?

Wręczanie prezentów jest jednym z najprzyjemniejszych momentów każdych świąt, urodzin i innych okazji. Niestety, wraz z upływem każdego roku, występują coraz większe problemy ze znalezieniem odpowiedniego upominku, który może wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej i ją zaskoczyć. Voucher do kliniki medycyny estetycznej jest idealnym pomysłem na trafiony podarunek na każdą okazję. Wynika to przede wszystkim z tego, że stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych prezentów, wydawany jest w formie eleganckich, imiennych zaproszeń, a osoba obdarowywana otrzymuje pięknie zapakowany prezent. Dużą zaletą vouchera jest także możliwość jego zakupu w bardzo szybki i łatwy sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Można go od razu podarować ukochanej osobie i zakupić nawet w dniu wielkiego święta. Vouchery kwotowe mogą obejmować każdy zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w ramach podanej kwoty. Vouchery ważne są rok, dzięki temu termin zabiegu może zostać indywidualnie ustalony z obdarowaną osobą.

katarzyna osipowicz
Dr n. med. Katarzyna Osipowicz

Należy do grona lekarzy, którzy swój zawód traktują jako powołanie. Wykonywanie zawodu lekarza jest jej pasją, dlatego nie pozwala sobie na stanie w miejscu i nieustannie poszerza swoją wiedzę, doskonali umiejętności oraz implementuje najnowsze rozwiązania.Jest...