Święta, urodziny, lub też inne okazje wiążą się z koniecznością kupowania prezentów dla ukochanej osoby. Wręczanie podarunków jest jednym z najprzyjemniejszych momentów i sprawia ogromną radość, wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko obdarowanego, ale i osoby wręczającej podarunek. Niestety, bardzo często kupowanie prezentów to także wiele wątpliwości dotyczących tego, czy konkretny prezent przypadnie do gustu osobie obdarowanej.

Są jednak pewne prezenty, które są bardzo uniwersalne, a przy tym oryginalne, pomysłowe i niezwykle praktyczne. Jednym z nich z pewnością jest voucher na zabiegi do kliniki medycyny estetycznej. Ten nietypowy i zaskakujący prezent daje wiele pozytywnych, przyjemnych i niezapomnianych przeżyć, dzięki czemu zostanie zapamiętany na dłużej niż tradycyjny upominek w postaci książki, czy też perfum.

Zaletą vouchera prezentowego na zabiegi jest także to, że można go kupić nawet na ostatnią chwilę. Nie bez znaczenia jest także sposób realizacji kuponu. W obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią koronawirusa dużym atutem vouchera jest to, że zazwyczaj ważny jest rok i można go wykorzystać nawet po tym, jak minie pandemia. Nie ma konieczności jego realizacji w przeciągu kilku dni, a osoba obdarowana może swobodnie dopasować datę wizyty do swoich możliwości. Może również skorzystać z przeznaczonej na voucherze kwoty i wykorzystać ją na dowolne zabiegi medycyny estetycznej, które są dostępne w ofercie kliniki.

Komu warto wręczyć voucher do kliniki medycyny estetycznej?

Voucher jest doskonałym pomysłem na prezent świąteczny, urodzinowy, czy też na każdą inną okazję. Sprawdzi się niezależnie od wieku i płci obdarowywanej osoby. Ten prezent to doskonały pomysł zarówno dla żony, partnerki, siostry, jak i mamy, babci, czy też przyjaciółki. To także rozwiązanie, którego zakup coraz częściej decydują się panie dla swoich mężów lub partnerów.

Z całą pewnością takim prezentem warto obdarować każdego, kto marzy o odpoczynku i relaksie w oderwaniu od codziennych zmartwień, a także potrzebuje chwili dla siebie.

Na jakie zabiegi można wykorzystać voucher?

Voucher do kliniki medycyny estetycznej można wykorzystać na dowolny zabieg, który znajduje się w ofercie danego miejsca. Kliniki medycyny estetycznej oferują szerokie możliwości zabiegów zarówno na twarz, dekolt, szyję, jak i całe ciało. Wykonywane są zabiegi z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym. Można także skorzystać z bogatej oferty laseroterapii i  fal ultradźwiękowych. Stosując voucher podarunkowy, można dokonać m.in. depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, peelingów chemicznych. Ten niewielki prezent pozwala także na skuteczne usunięcie blizny po cesarskim cięciu i nieestetycznego cellulitu. Pełna oferta zawsze znajduje się na stronie internetowej kliniki.

W jaki sposób kupić voucher podarunkowy do kliniki medycyny estetycznej?

Bon na zabiegi można kupić osobiście w klinice medycyny estetycznej. Niektóre miejsca oferują klientom także możliwość zamówienia vouchera na dowolny zabieg telefonicznie, przez Internet lub e-mailowo. W takiej sytuacji bon wysyłany jest drogą elektroniczną. Za voucher można zapłacić gotówką lub przelewem. Zawsze warto jednak skontaktować się z kliniką medycyny estetycznej i omówić szczegóły dotyczące zakupu.

Jak można zrealizować bon podarunkowy?

Osoba otrzymująca voucher na zabiegi kontaktuje się telefonicznie, osobiście, lub też mailowo w celu umówienia na konkretny zabieg w dowolnym terminie. Jeśli taka osoba sama nie jest pewna, co wybrać, specjaliści z kliniki bezpłatnie doradzą, który zabieg będzie najlepiej dopasowany do jej potrzeb i kwoty podanej na voucherze. Pod doświadczonym okiem bon zostanie odpowiednio spożytkowany.

 • Promocja!

  Voucher 500

  450,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 1000

  900,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 2000

  1800,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 5000

  4500,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 10000

  9000,00 PLN
 • Promocja!

  Voucher 15000

  13500,00 PLN

Wykorzystanie vouchera nie łączy się z innymi promocjami, a jego wartość nie podlega wymianie na promocyjne pakiety zabiegów, ani pojedyncze zabiegi oferowane w specjalnych, niższych cenach. Warto także wiedzieć, że bonu, nie można wykorzystać na zabiegi z zakresu chirurgii.

Dlaczego voucher to dobry pomysł na prezent?

Wręczanie prezentów jest jednym z najprzyjemniejszych momentów każdych świąt, urodzin i innych okazji. Niestety, wraz z upływem każdego roku, występują coraz większe problemy ze znalezieniem odpowiedniego upominku, który może wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej i ją zaskoczyć. Voucher do kliniki medycyny estetycznej jest idealnym pomysłem na trafiony podarunek na każdą okazję. Wynika to przede wszystkim z tego, że stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych prezentów, wydawany jest w formie eleganckich, imiennych zaproszeń, a osoba obdarowywana otrzymuje pięknie zapakowany prezent. Dużą zaletą vouchera jest także możliwość jego zakupu w bardzo szybki i łatwy sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Można go od razu podarować ukochanej osobie i zakupić nawet w dniu wielkiego święta. Vouchery kwotowe mogą obejmować każdy zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w ramach podanej kwoty. Vouchery ważne są rok, dzięki temu termin zabiegu może zostać indywidualnie ustalony z obdarowaną osobą.

Klinika OT.CO

Klinika OT.CO

"Nasza klinika medycyny estetycznej tworzona jest przez zespół lekarzy, którzy z czystym sumieniem pomiędzy słowami „praca” i „pasja” mogą postawić znak równości. Robimy to, co od zawsze było naszym zamiłowaniem i kochamy to, co robimy."