chirurgia plastyczna i operacje plastyczne w warszawie

Chirurgia plastyczna zyskuje w ciągu ostatnich lat na popularności głównie ze względu na nieocenione możliwości efektów – od zabiegów modelujących twarz, sylwetkę, korekcję niewielkich defektów, aż po usuwanie znamion, a nawet przywrócenie prawidłowej czynności i wyglądu uszkodzonym tkankom. Przeprowadzane zabiegi dają zadowalające efekty, a dzięki nowoczesnym metodom przebiegają w sposób bezbolesny.

Nowoczesna chirurgia plastyczna znajduje więc swoje miejsce pomiędzy kosmetologią a medycyną estetyczną, dzięki czemu stanowi ich świetne uzupełnienie. Nie jest tajemnicą, że każdy pragnie dobrze wyglądać. Chirurgia plastyczna a może poprawić jakość życia.

Przemień marzenia w rzeczywistość w Klinice Chirurgii Plastycznej OT.CO w Warszawie!

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik operacyjnych, oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych wykonywanych przez doświadczonych specjalistów. Operacje plastyczne odbywają się w warunkach gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjentów.

Zabiegi chirurgii plastycznej w Warszawie mają na celu podkreślenie naturalnego piękna i pomagają uporać się z kompleksami lub niechcianymi wspomnieniami związanymi z wyglądem.

Tu udoskonalisz swoje ciało i pozbędziesz się kompleksów!

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki chirurgii plastycznej możesz pozbyć się wielu niedoskonałości, schorzeń oraz wyleczyć kompleksy? My tak, dlatego właśnie do każdego pacjenta podchodzimy w bardzo indywidualny sposób, co daje 100% gwarancję satysfakcjonujących efektów po naszych zabiegach.

Zanim jednak zdecydujemy się na przeprowadzenie operacji plastycznej, preferujemy spotkanie na konsultacji z naszymi specjalistami. Zajmą się oni kompleksowym rozpoznaniem i rozwiązaniem Twojego problemu, a także ustalą indywidualny plan terapii. Kwestia Twojego zdrowia jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi klientami, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do przeprowadzenia diagnostyki problemu, jak i jego skutecznego leczenia wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego zaopatrujemy się w najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Posiadamy szeroki asortyment najnowocześniejszych laserów, głowic ultradźwiękowych oraz innych, bardziej tradycyjnych narzędzi i urządzeń. Takie rozwiązania gwarantują, że możemy rozwiązać każdy Twój problem z zastosowaniem najbezpieczniejszych technik. Twoje zadowolenie z efektów jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele oferowanych zabiegów

Zabiegi wykorzystujące specjalistyczne preparaty, laseroterapia, leczenie ultradźwiękami, chirurgiczny lifting twarzy i szyi, korekta odstających uszu, redukcja nadmiaru tłuszczu i korekta biustu to jedynie początek zabiegów, które możemy Ci zaproponować. Możliwości poprawienia wyglądu oraz redukcji niektórych przykrych schorzeń jest bardzo dużo.

Każda z nich prowadzi do tego, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze. I w istocie tak się właśnie dzieje po przeprowadzeniu zabiegów. Nasi pacjenci poprawiają swoją samoocenę i zyskują pewność siebie, a piękny wygląd stanowi dla nich prawdziwy „motor napędowy”.

Dlaczego warto zdecydować się na chirurgię plastyczną?

Kto nie chciałby czuć się dobrze we własnej skórze? Niestety czasami niedoskonałości ciała prowadzą do kompleksów i utraty pewności siebie. Nie każdej z nich da się pozbyć nieinwazyjnymi metodami medycyny estetycznej – tutaj z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

W naszej klinice w Warszawie rozwiążesz między innymi takie problemy, jak:

 • Za małe, za duże, niesymetryczne lub pozbawione jędrności piersi,
 • Płaskie, obwisłe pośladki,
 • Nadmiar luźnej skóry i tłuszczu na brzuchu, udach, ramionach,
 • Ginekomastia,
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • Opadające powieki,
 • Zmarszczki, utrata owalu twarzy,
 • Za duży, krzywy, niepasujący do twarzy nos,
 • Cofnięty lub zbyt duży podbródek,
 • Wady zgryzu,
 • Zespół cieśni nadgarstka,
 • Blizny,
 • Zmiany skórne na twarzy i ciele.

Chirurgia estetyczna sprawdza się w tych i wielu innych problemach estetycznych, dlatego jeśli masz wątpliwości, czy kwalifikujesz się do zabiegu – umów się na konsultację. Nasza klinika chirurgii plastycznej w Warszawie to bezpiecznie miejsce, gdzie swobodnie możesz opowiedzieć o swoich problemach – chirurg doradzi najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia, proporcje ciała i twarzy oraz efekty, których oczekujesz.

Chirurgia plastyczna - TOP 10 zabiegów

Zestawienie 10 najbardziej popularnych i efektywnych procedur z kategorii Chirurgia plastyczna. Te innowacyjne zabiegi pozwalają pacjentom osiągnąć piękniejszy i młodszy wygląd, poprawiając samopoczucie oraz pewność siebie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik i nowoczesnych rozwiązań, Chirurgia plastyczna oferuje szeroki zakres możliwości poprawy wyglądu.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski