Światowy poziom Kliniki OT.CO

Klinika OT.CO to gwarancja wykonania zabiegów na światowym poziomie! Posiadamy 3 lokalizacje w Warszawie, jedna z nich to Szpital OT.CO Zgrupowania AK na ulicy Żmija 12. W szpitalu wykonujemy zabiegi dermatologiczne, z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii, chirurgii ogólnej. Dla naszych pacjentów udostępniamy także punkt pobrań krwi, w którym można wykonać badania laboratoryjne.

Co możemy Ci zaoferować?

Gwarantujemy najnowocześniejsze zabiegi na światowym poziomie, wykonywane jedynie przez specjalistów danej dziedziny medycyny.

Jeśli potrzebujesz zabiegów odmładzających i upiększających lub chcesz zdiagnozować swój problem, z którym borykasz się od lat – umów się na wizytę do jednego z lekarzy Kliniki OT.CO!

Nowoczesny sprzęt

W Szpitalu OT.CO używamy jedynie sprawdzonego sprzętu z niezbędnymi atestami i certyfikatami. Stawiamy na nowoczesność i innowacje, dlatego inwestujemy w urządzenia najlepszej klasy.

Możemy długo opisywać nasze techniki i metody leczenia, jednak zachęcamy do umówienia wizyty z naszym specjalistą, który przedstawi plan leczenia.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty.
Możesz też samodzielnie dokonać rezerwacji na platformie Booksy. Pamiętaj, że przy większości zabiegów wymagana jest uprzednia konsultacja z lekarzem.