Przewlekły stres… Życie w biegu… Piętrzące się problemy… Praca ponad swoje siły… Brzmi znajomo? Ile razy zastanawiałeś się, czy poradzisz sobie sam z tym co Cię trapi? Ile razy pomyślałeś, czy nie przesadzasz, bo może inni mają gorzej?

Czym różni się psycholog od psychiatry

Psycholog zajmuje się przede wszystkim opiniowaniem i udzielaniem pomocy psychologicznej, która wbrew pozorom wcale nie musi oznaczać poważnych zaburzeń. Często jest to pomoc doraźna w trudnych problemach, czy kryzysach. Psychiatra natomiast to lekarz, który zajmuje się kompleksowym leczeniem zaburzeń psychicznych. Przepisuje odpowiednie leki, wystawia skierowania oraz leczy różnego rodzaju fobie.

Kiedy wybrać się do psychologa oraz do psychiatry

Do poradni psychologicznej w Warszawie można udać się do Kliniki OT.CO z każdym problemem, który nas trapi. Zarówno związanym z pracą, życiem, zdrowiem, ale również z problemami rodzinnymi. Psycholog w Klinice OT.CO wysłucha tego czym chcesz się z nim podzielić, zada kilka pytań, które pozwolą mu lepiej wyobrazić sobie, z czym przyszło Ci się zmierzyć. Spojrzy na całą sytuację z zupełnie innej strony – okiem specjalisty i pomoże znaleźć Ci rozwiązanie, o którym samemu nie pomyślałeś. Oprócz problemów do psychologa w Warszawskiej Klinice OT.CO zgłaszają się Pacjenci, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania, uzależnienia, zaburzenia lękowe, a także trudności w życiu związane z niskim poczuciem własnej wartości.

Do poradni psychiatrycznej w Warszawie zgłaszają się Pacjenci cierpiący między innymi na:

  • problemy ze snem,
  • myśli samobójcze,
  • długotrwały niepokój,
  • utrzymujący się dłuższy czas smutek, czy frustracja,
  • obsesyjne zachowania.

Jeżeli którykolwiek z wyżej wymienionych problemów Cię dotyka – nie czekaj! Jak najszybciej zgłoś się do Poradni Psychologicznej lub Psychiatrycznej w Warszawie. Lekceważenie nawet łagodnych objawów, często prowadzi do poważnej choroby.

Poradnia psychologiczna i psychiatryczna w Klinice OT.CO

W renomowanej Klinice OT.CO przyszedł czas na stworzenie miejsca, w którym każdy Pacjent będzie mógł przyjść ze swoimi problemami i otrzymać fachową pomoc. Światowej klasy specjaliści z dziedziny psychologii i psychiatrii pomogą nawet z sytuacjami, które wydają się bez wyjścia. Odpowiednio dobrane pytania pozwolą lekarzom jeszcze lepiej wczuć się w sytuację, z którą mierzy się w danej chwili Pacjent. Ciepłe wnętrza, przyjazna atmosfera oraz gwarancja tego, że problemy przedstawiane przez Pacjenta zostaną na zawsze w czterech ścianach, sprawiają, że coraz więcej osób zgłasza się do naszej poradni w celu uzyskania pomocy.

Wizyta u psychologa wcale nie oznacza problemów psychicznych. Przyjdź do Poradni psychologicznej w Warszawie i przekonaj się, że pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie Twoich problemów.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski