Medycyna estetyczna w ciągu ostatnich lat zyskuje na popularności ze względu na niewielką inwazyjność zabiegów, a także szeroki zakres działania – od wygładzania zmarszczek, przez powiększanie ust, aż do modelowania policzków. Wykonywane zabiegi dają zadowalające efekty, a także nie wykluczają pacjenta z codziennej aktywności.

Nowoczesną medycynę estetyczną można więc umiejscowić pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną, dzięki czemu stanowi ich świetne uzupełnienie. Ingerowanie w głębsze warstwy skóry podczas wykonywanych zabiegów nie jest obciążające dla organizmu, a pozwala uzyskać lepsze efekty niż tradycyjne zabiegi kosmetyczne. W końcu nie jest tajemnicą, że wszyscy chcemy wyglądać atrakcyjne i czuć się dobrze sami ze sobą, a zabiegi medycyny estetycznej mogą nam w tym pomóc, ot co.

Nowoczesna medycyna estetyczna – wydobędziesz tu swoje naturalne piękno

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą zabiegów dermatologii estetycznej możesz pozbyć się swoich niedoskonałości, a także cofnąć objawy starzenia się skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach. Zanim jednak je wykonamy, spotkaj się na konsultacji z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustalą indywidualny plan terapii. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, co dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego istotnie tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do diagnostyki problemów, jak i do ich leczenia. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt, bezpieczny dla naszych pacjentów. Dysponujemy szerokim asortymentem laserów, głowic ultradźwiękowych oraz innych, bardziej tradycyjnych urządzeń. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele zabiegów w ofercie

Zabiegi medycyny estetycznej wykorzystujące dermokosmetyki, specjalistyczne preparaty, laseroterapia, leczenie ultradźwiękami, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja i dermapen to tylko początek zabiegów, które możemy Ci zaoferować.

Możliwości poprawienia wyglądu jest wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się dobrze we własnej skórze. I istotnie tak się dzieje. Nasi pacjenci poprawiają swoją samoocenę i stają się pewniejsi siebie, a piękny wygląd to dla nich prawdziwy wiatr w żagle.

Dlaczego warto zdecydować się na medycynę estetyczną?

Czas płynie, a każdy z nas ulega naturalnym procesom starzenia. Medycyna estetyczna daje jednak obecnie takie możliwości, że da się zatrzymać zegar w miejscu, a nawet go cofnąć! Takie oznaki starzenia, jak zmarszczki, utrata jędrności skóry, przebarwienia czy ubytki skóry można z powodzeniem redukować lub nawet całkowicie usuwać. Odpowiednio dobrany zabieg pozwoli Ci poczuć się lepiej we własnym ciele i odzyskać pewność siebie.

Medycyna estetyczna od lat przestała być zarezerwowana dla celebrytów – jej popularność wciąż rośnie. Takie zabiegi, jak laseroterapia, mezoterapia, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy czy nici liftingujące, sprawdzą się, nawet jeśli nie pojawiasz się na czerwonym dywanie.

Przyjdź i przekonaj się, że medycyna estetyczna w Klinice OT.CO to jest to!