icon skalpel

Zmienimy Twoje życie na lepsze

Nasza klinika medycyny estetycznej tworzona jest przez zespół lekarzy, którzy z czystym sumieniem pomiędzy słowami „praca” i „pasja” mogą postawić znak równości. Robimy to, co od zawsze było naszym zamiłowaniem i kochamy to, co robimy. Nie pomagamy Pacjentom zmieniać wyglądu – pomagamy im odmienić swoje życie na lepsze. To zdecydowanie ważniejsza idea. Oni cieszą się lepszym wizerunkiem, a my cieszymy się ich szczęściem – ciężko ocenić, czyja radość jest większa.

icon one hair

Pacjent przez duże „P”

Jesteśmy młodymi lekarzami, którzy posiadają solidne wykształcenie w swoim fachu. Mamy także bogate doświadczenie płynące z dotychczasowej, wieloletniej pomocy Pacjentom. Oprócz tego co mamy, ważne jest także to, czego nie straciliśmy przez lata wykonywania zawodu. A z pewnością nie straciliśmy ambicji i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta. Dla nas nie będziesz kolejnym przypadkiem czy kolejnym numerkiem w ewidencji zabiegów. U nas zawsze będziesz Pacjentem przez duże „P”. Wyznajemy partnerskie podejście, które łamie bariery pomiędzy lekarzem a Pacjentem i pozwala Ci poczuć się swobodniej. Stawiamy na inkluzywność i nowoczesne podejście: do zawodu lekarza, do Pacjenta oraz do sposobu leczenia.

icon btx

Oddaj zdrowie w dobre ręce

Zdrowie? Dla nas zawsze będzie na pierwszym miejscu. Medycyna estetyczna w służbie zdrowiu to nasza specjalność. Wyznajemy holistyczne podejście do medycyny estetycznej – widząc objaw, szukamy przyczyny. I to ją poddajemy leczeniu. A Ty możesz mieć pewność, że oddajesz swoje zdrowie w dobre ręce.

icon tabs

Edukować zamiast leczyć

Oprócz leczenia, lubimy także edukować. Ot tak, z dobrego serca. Wychodzimy z założenia, że dobre zdrowie zaczyna się od wiedzy, a na Twoim dobrym zdrowiu zależy nam zdecydowanie bardziej niż na zyskach z leczenia. Chętnie dzielimy się więc wiedzą o tym, jak dbać o swoje zdrowie oraz wygląd. Bo przecież o wygląd trzeba dbać, ot co.