badania kliniczne otco clinic warszawa
Wiele osób cierpi na nadmierne wypadanie włosów lub choroby skórne, które wywoływane są przez wiele czynników. Na szczęście nowoczesna medycyna umożliwia prowadzenie badań klinicznych, które mają na celu zwiększenie skuteczności leczenia takich schorzeń, jak łysienie plackowate, łuszczyca, czy atopowe zapalenie skóry. Badania kliniczne w Warszawie pozwalają opracować nowe leki oraz metody leczenia dostosowane do poszczególnych chorób uwzględniając ich specyfikę.

Jeśli dotychczasowe leczenie łysienia plackowatego, łuszczycy bądź atopowego zapalenia skóry nie przyniosły efektów, to zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty leczenia opartej na innowacyjnych metodach leczenia. Dzięki licznym badaniom klinicznym nasi specjaliści w leczeniu każdego schorzenia wykorzystują najnowocześniejsze leki oraz zabiegi.

Badania kliniczne w naszej Klinice są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi i etycznymi. Bezpieczeństwo Pacjentów jest naszym priorytetem, dlatego prowadzimy badania ze szczególnym uwzględnieniem ich dobra. Na każdym etapie badań stan zdrowia ochotników jest monitorowany przez doświadczony, wykwalifikowany personel. Pacjent ma z kolei dostęp do najwyższej jakości opieki medycznej.

Realizowane w Klinice OT.CO badania kliniczne pozwalają na rozwój oraz poprawę jakości oferowanych usług medycznych. Wpływają też na wzrost satysfakcji Pacjentów, umożliwiając dostęp do nowoczesnych terapii, najnowszych i innowacyjnych leków czy urządzeń medycznych. Nasza Klinika zapewnia indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wsparcie podczas całego procesu leczenia. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najlepszych technologii. Proponujemy naszym Pacjentom wsparcie doświadczonego, profesjonalnego personelu w przyjaznych oraz bezpiecznych warunkach.

Niektórzy ochotnicy biorą dział w badaniach klinicznych, ponieważ żadna z zatwierdzonych możliwości leczenia nie zadziałała lub nie tolerują skutków ubocznych aktualnej terapii. W takich sytuacjach badania kliniczne gwarantują inną możliwość, gdy standardowe terapie zawiodły. Pacjenci zakwalifikowani do udziału w badaniu klinicznym otrzymują bezpłatne, innowacyjne leczenie, które bardzo często ma wyższą skuteczność niż starsze techniki. Zastosowanie tych metod może poprawić jakość życia, wydłużyć je, a nawet uratować.

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski