badania kliniczne popup

W Klinice OT.CO prowadzimy badania kliniczne, które realizowane są w zgodzie z aktualnymi regulacjami prawnymi oraz potrzebami naszych pacjentów.

Realizowane w Klinice OT.CO badania pozwalają na rozwój oraz poprawę jakości oferowanych usług medycznych. Wpływają też na wzrost satysfakcji Pacjentów, umożliwiając dostęp do nowoczesnych terapii, najnowszych i innowacyjnych leków czy urządzeń medycznych, w szczególności u osób, u których inne formy terapii nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Badania, które realizujemy, są skoncentrowane na nowoczesnych terapiach, a wykorzystywane w ich trakcie leki są w II, III lub IV fazie badań klinicznych. Pacjenci zakwalifikowani do udziału w badaniu klinicznym otrzymują bezpłatne, innowacyjne leczenie. Przeprowadza je nasz doświadczony personel medyczny, a Klinika jest nieustannie poddawana zewnętrznym procedurom kontrolnym, po to, by zapewnić bezpieczeństwo leczenia oraz zweryfikować jego skuteczność.

Tematyka badań skoncentrowana jest między innymi na problemie wypadania włosów oraz chorób skóry takich łysienie plackowate, łuszczyca, czy atopowe zapalenie skóry. Każda z procedur badawczych została poddana ocenie przez Komisję Bioetyczną i zaaprobowana przez Centralną Ewidencję Badań oraz Ministra Zdrowia.

Dzięki badaniom klinicznym pacjenci mogą otrzymać najnowocześniejsze leczenie, a także pomóc opracować nowe leki oraz metody leczenia dostosowane do poszczególnych chorób, uwzględniając ich specyfikę. Udział w takich badaniach jest dobrowolny, a pacjent w każdej chwili może wycofać zgodę. W toku terapii regularnie zgłasza się na kontrole do Kliniki i pozostaje w stałym kontakcie z naszym personelem medycznym.

Osoby zainteresowane udziałem w wybranych, aktualnie prowadzonych badaniach klinicznych są proszone o kontakt z kliniką:

badania kliniczne otco clinic warszawa

Badania kliniczne w naszej Klinice są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi i etycznymi. Bezpieczeństwo Pacjentów jest naszym priorytetem, dlatego prowadzimy badania ze szczególnym uwzględnieniem ich dobra. Na każdym etapie badań stan zdrowia ochotników jest monitorowany przez doświadczony, wykwalifikowany personel. Pacjent ma z kolei dostęp do najwyższej jakości opieki medycznej.

Realizowane w Klinice OT.CO badania kliniczne pozwalają na rozwój oraz poprawę jakości oferowanych usług medycznych. Wpływają też na wzrost satysfakcji Pacjentów, umożliwiając dostęp do nowoczesnych terapii, najnowszych i innowacyjnych leków czy urządzeń medycznych. Nasza Klinika zapewnia indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wsparcie podczas całego procesu leczenia. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najlepszych technologii. Proponujemy naszym Pacjentom wsparcie doświadczonego, profesjonalnego personelu w przyjaznych oraz bezpiecznych warunkach.

Niektórzy ochotnicy biorą dział w badaniach klinicznych, ponieważ żadna z zatwierdzonych możliwości leczenia nie zadziałała lub nie tolerują skutków ubocznych aktualnej terapii. W takich sytuacjach badania kliniczne gwarantują inną możliwość, gdy standardowe terapie zawiodły. Pacjenci zakwalifikowani do udziału w badaniu klinicznym otrzymują bezpłatne, innowacyjne leczenie, które bardzo często ma wyższą skuteczność niż starsze techniki. Zastosowanie tych metod może poprawić jakość życia, wydłużyć je, a nawet uratować.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski