Święta to magiczny czas, który wiąże się z radością płynącą z obdarowywania bliskich prezentami. Jest to jeden z najprzyjemniejszych momentów, który wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej oraz wręczającej podarunek. Niestety wiele osób ma kłopot z podjęciem decyzji, co kupić na prezent dla kobiety na święta. Voucher na zabiegi kosmetyczne będzie idealnym wyborem. Wyjaśniamy, dlaczego warto się na niego zdecydować.

Czy warto kupić voucher na zabiegi kosmetyczne jako prezent dla kobiety na święta?

Oczywiście, że tak! Jest to bardzo uniwersalna propozycja, a przy tym oryginalna i praktyczna. Pomysł na prezent dla kobiety na święta w formie vouchera na usługi kosmetyczne pozwala dostarczyć obdarowywanej wiele pozytywnych i przyjemnych chwil, a jednocześnie zadbać o swój wygląd czy samopoczucie. Kobieta na pewno wykorzysta go na taki zabieg, jaki jej odpowiada. Nie trzeba więc martwić się, że voucher na usługi kosmetyczne będzie nietrafionym prezentem, który przeleży w szafie.

Ogromną zaletą takiego vouchera jest też to, można kupić go nawet na ostatnią chwilę przed świętami. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że obecne doświadczenia związane z koronawirusem pokazują, że nie można być pewnym co do sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz swoich planów. Voucher ważny jest zwykle przez rok i można swobodnie dopasować datę jego wykorzystania.

 • Promocja!
  Voucher 500
  450,00 PLN
 • Promocja!
  Voucher 1000
  900,00 PLN
 • Promocja!
  Voucher 2000
  1800,00 PLN
 • Promocja!
  Voucher 5000
  4500,00 PLN
 • Promocja!
  Voucher 10000
  9000,00 PLN
 • Promocja!
  Voucher 15000
  13500,00 PLN

Kto ucieszy się z vouchera na zabiegi kosmetyczne?

Voucher na zabiegi kosmetyczne to doskonały pomysł na święta dla każdej kobiety. Nie ma tu znaczenia jej wiek czy status społeczny. Ten prezent świetnie sprawdzi się zarówno dla bizneswoman, jak i dla babci, która dba o swój wygląd i chce poczuć się po prostu pięknie. Z vouchera ucieszy się żona, partnerka, siostra, przyjaciółka czy mama. Taki prezent warto więc wręczyć każdej kobiecie, której marzy się odpoczynek i relaks.

Na co można wykorzystać voucher kosmetyczny?

Voucher na zabiegi kosmetyczne można wykorzystać na dowolną pozycję z oferty danej kliniki. Zazwyczaj takie miejsca proponują rozbudowane rodzaje zabiegów – tych na twarz, dekolt, szyję czy na całe ciało. Można wybierać spośród terapii z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, laseroterapii czy fal ultradźwiękowych.

Voucher na prezent świąteczny może być przeznaczony również na depilację laserową, mezoterapię igłową czy peelingi chemiczne. Ten niewielki podarunek będzie także świetnym pomysłem na prezent dla młodych mam, które chcą zredukować widoczność blizny po cesarskim cięciu. Cały zakres oferty znajduje się na stronie internetowej kliniki, która wydała voucher na prezent.

Jak kupić voucher na prezent na zabiegi kosmetyczne?

Voucher kupuje się osobiście w klinice medycyny estetycznej lub telefonicznie czy przez Internet. Wtedy klinika wysyła bon na wskazany adres e-mail. Za voucher płaci się gotówką lub przelewem. Warto jednak wcześniej skontaktować się z daną kliniką medycyny estetycznej, aby omówić szczegóły związane z zakupem bonu.

W jaki sposób wykorzystać voucher na zabiegi kosmetyczne?

Osoba, która została obdarowana prezentem na święta w formie vouchera na zabiegi kosmetyczne, powinna skontaktować się z kliniką telefonicznie, mailowo lub osobiście i umówić się na wybrany zabieg w dogodnym terminie. Jeśli kobieta nie  jest przekonana co do rodzaju terapii, wtedy pracownicy kliniki bezpłatnie doradzą, jaki zabieg spełni oczekiwania Pacjentki.

Warto jednak pamiętać, że vouchera nie można łączyć z innymi promocjami ani wymienić jego wartości na inne promocyjne pakiety zabiegów. Bonu nie wykorzysta się również na leczenie różnych defektów za pomocą zabiegów z zakresu chirurgii.

Jakie zalety ma zakup vouchera na zabiegi kosmetyczne jako prezentu na święta dla kobiety?

Prezent na święta dla kobiety w formie vouchera na zabiegi kosmetyczne to sposób na to, aby uniknąć kupienia nietrafionego podarunku. Gust każdego z nas zmienia się i często trudno jest trafić z odpowiednim prezentem, który spodoba się obdarowywanej. Taki voucher na zabiegi kosmetyczne kupuje się bardzo szybko (nie ma nawet potrzeby wychodzenia z domu). Jego oprawa graficzna jest bardzo estetyczna i nie wymaga żadnego dodatkowego opakowania. Bony są ważne przez cały rok i można je wykorzystać na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

katarzyna osipowicz
Dr n. med. Katarzyna Osipowicz

Należy do grona lekarzy, którzy swój zawód traktują jako powołanie. Wykonywanie zawodu lekarza jest jej pasją, dlatego nie pozwala sobie na stanie w miejscu i nieustannie poszerza swoją wiedzę, doskonali umiejętności oraz implementuje najnowsze rozwiązania....