Kosmetologia to sposób na poprawę defektów, pielęgnację, a także zwiększenie atrakcyjności fizycznej ciała. Kosmetologia w Warszawie w ciągu ostatnich lat zyskuje na dużej popularności ze względu na niewielką inwazyjność zabiegów oraz szeroki zakres działania – od oczyszczenia skóry, regenerację, aż po ujędrnienie skóry. Przeprowadzane zabiegi dają zadowalające efekty, a także przede wszystkim nie wykluczają pacjenta z codziennej aktywności.

Nowoczesna kosmetologia znalazła więc swoje miejsce pomiędzy medycyną estetyczną a chirurgią plastyczną. Dzięki temu stanowi ich świetne dopełnienie. Ingerencja w głębsze warstwy skóry podczas przeprowadzanych zabiegów nie stanowi obciążenia dla organizmu, a pozwala uzyskać dużo lepsze efekty niż tradycyjne zabiegi kosmetyczne. Nie jest w końcu tajemnicą, że każdy chce wyglądać atrakcyjnie i czuć się dobrze we własnej skórze, a zabiegi kosmetologii mogą w tym pomóc, ot co.

Nowoczesna kosmetologia – tu przywrócisz skórze naturalne piękno

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą zabiegów kosmetologii możesz pozbyć się trapiących niedoskonałości, a także cofnąć objawy starzenia skóry? My tak, właśnie z tego powodu do każdego pacjenta i problemu podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje absolutną gwarancję zadowalających efektów po naszych zabiegach. Zanim jednak przeprowadzimy je, spotkaj się na konsultacji z naszymi doświadczonymi lekarzami, którzy zajmą się rozpoznaniem Twoich dolegliwości i ustalą indywidualne leczenie. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia Twojego zdrowia i zadbania o skórę jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. I w istocie tak jest, ot co.

Pakiety zabiegów – w kompleksowej trosce o Twoje piękno

Kompleksowe podejście i konsekwencja pozwalają rozwiązać wiele problemów, które odbierają naszym pacjentom i pacjentkom pewność siebie oraz utrudniają codzienne życie. Stworzyliśmy pakiety zabiegów, dzięki którym nasza kosmetologia jest jeszcze bardziej skuteczna. U nas znajdziesz się w dobrych rękach: rozwiązujemy takie problemy, jak pozbawiony jędrności brzuch po ciąży, przebarwienia, oznaki starzenia się, obwisła pupa, cellulit, bryczesy, blizny, rozstępy, rumień czy nawet zmęczenie oczu.

Łączymy możliwości wielu zabiegów, między innymi: mezoterapii, fali uderzeniowej, ICOONE, karboksyterapii, kwasów, osocza bogatopłytkowego, lasera, elektrostymulacji i wielu innych. Nie musisz odwiedzać wielu specjalistów i szukać właściwej rutyny pielęgnacyjnej metodą prób i błędów. Kosmetologia w OT.CO to remedium na problemy, które spędzają Ci sen z powiek i odbierają pewność siebie – umów się na konsultację, kompleksowo zajmiemy się Twoim pięknem!

Solidny sprzęt…

Zarówno ten do skutecznej diagnostyki problemów, jak i do ich leczenia. W naszej klinice stawiamy przede wszystkim na jakość sprzętu. Ma on dla nas kluczowe znaczenie dla przeprowadzanych zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesne urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo pacjentów. Dysponujemy nowoczesnymi głowicami diamentowymi, szerokim asortymentem laserów, a także wieloma rodzajami preparatów do kosmetologii. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zdrowie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

 … i wiele zabiegów w ofercie

Zabiegi oczyszczające, mikrodermabrazja, peeling, zabiegi laserowe, karboksyterapia CO2, drenaż limfatyczny to tylko początek zabiegów, które możemy CI zaproponować. Możliwości poprawienia wyglądu jest o wiele więcej, a każda z nich prowadzi do tego, aby poczuć się dobrze we własnej skórze. I w istocie tak się dzieje. Nasi pacjenci poprawiają swoją samoocenę i zyskują pewność siebie.

Przyjdź i przekonaj się, że kosmetologia w Klinice OT.CO to jest to!