Wszelkie nieprawidłowości związane z budową ludzkiego ciała czy organów powodują powszechny niepokój i dyskomfort. Na szczęście z pomocą przychodzi nieinwazyjna metoda diagnostyki obrazowej, która korzysta z ultradźwięków. W naszej Klinice OT.CO wykonujemy badania USG na podstawie wysokiej klasy aparatury. Nasze badania są podstawą diagnostyki w przypadku wielu chorób – m.in. przy problemach z tkankami miękkimi, szyją, tarczycą, śliniankami czy piersiami. USG to w pełni bezpieczna i bezbolesna dla Pacjenta technika, dzięki której można uzyskać dokładne wyniki i wykryć nawet minimalne zmiany w obrębie narządów.

USG stawu skokowego, nadgarstka, tarczycy, ślinianek, piersi czy tkanek miękkich – możliwości diagnostyczne z zastosowaniem zaawansowanej aparatury są ogromne. Każde z badań prowadzi do tego, aby zlokalizować źródło bólu Pacjenta i rozpocząć skuteczne leczenie. Dostępne w Klinice OT.CO badania USG umożliwiają wykrywanie wielu chorób i nieprawidłowości. Odpowiednia diagnostyka pozwala specjalistom zapewnić bezpieczeństwo Pacjenta. I w istocie tak się dzieje! Przekonaj się, że nawet długotrwały, silny ból można pokonać za pomocą profesjonalnej, bezinwazyjnej, bezpiecznej i bezbolesnej diagnostyki! Przyjdź i przekonaj się, że badania USG w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski