dna moczanowa dieta

Otyłość, nadwaga, niedowaga, problemy z utrzymaniem wagi – nic z tych rzeczy nie musi Cię dotyczyć! Spróbuj choć troszkę nam zaufać i dać szansę na rozwiązanie Twojego problemu z sylwetką, a my sprawimy, że poczujesz się lepiej i polubisz swój nowy wygląd, ot co!

Zastanawiasz się jakim cudem „dieta cud” polecana na forach internetowych w ogóle na Ciebie nie działa? Reklamowane tabletki na odchudzanie łykasz jak cukierki i mimo to nadal tyjesz? A może wylewasz siódme poty ćwicząc na siłowni, ale zamiast tracić wagę tracisz powoli cierpliwość i motywację? Nie ma co się dalej męczyć.

Musisz uświadomić sobie jedno – każdy organizm jest inny i dieta odchudzająca, która zadziała na jeden, może nie zadziałać na drugi. A co zrobić, żeby zadziałała na Twój? Dobrać ją indywidualnie do potrzeb Twojego organizmu. I temu właśnie służą nasze konsultacje dietetyczne, ot co!

Przez żołądek do… zdrowia!

Zastanawiasz się jaka dieta przy dnie moczanowej, dieta przy łuszczycy, dieta przy chorobach tarczycy czy dieta przy insulinooporności będzie najbardziej wskazana, aby złagodzić objawy choroby? Prawidłowa dieta w chorobie to bardzo ważna sprawa. Stanowi ona uzupełnienie terapii i jest elementem kompleksowego podejścia do leczenia, które to jest przecież domeną naszej Kliniki. Zamiast wybierać się do lekarza po długą receptę na drogie lekarstwa, lepiej udać się do nas, po receptę w postaci zindywidualizowanej diety, która będzie najodpowiedniejsza przy Twoim schorzeniu.

Wybierasz się na zabieg (np. liposukcji) i nie wiesz jaka dieta przed zabiegiem będzie miała dobry wpływ na jego przebieg albo – co gorsza – w ogóle nie masz pojęcia, że potrzebujesz wówczas specjalnej diety? Nasze konsultacje dietetyczne są stworzone m.in. po to, aby pomagać w takich sytuacjach.

A może najzwyczajniej chcesz zmienić coś w swoim sposobie odżywiania, aby poczuć się lepiej, ale nie za bardzo wiesz co? My będziemy wiedzieć, ot co!

Indywidualne podejście i indywidualna dieta

I choć układanie diety idzie nam tak sprawnie jak układanie tych samych puzzli po raz setny, każdego pacjenta traktujemy jak zupełnie nową układankę. Kawałek po kawałku przeanalizujemy Twój obecny styl żywienia, tryb życia i rodzaj metabolizmu, jakim cechuje się Twój organizm. Ułożymy w całość wszystkie fakty, przeprowadzimy wnikliwą analizę i dokonamy pomiaru ciała – wszystko po to, by Twoja indywidualna dieta była jak najbardziej spersonalizowana – dobrana do Twoich potrzeb.

Z przyjemnością służymy także pomocą w dobraniu diety dla mam, diety dla kobiet w ciąży czy diety przed zabiegami (np. przed zabiegiem liposukcji lub modelowania sylwetki, kiedy to nie zawsze naszym celem jest odchudzenie, ale czasem wręcz odwrotnie, aby było skąd pozyskać tłuszcz potrzebny do przeszczepu). Mamy nadzieję, że dostrzeżesz nasze zaangażowanie w sprawach dotyczących Twojego zdrowia i wyglądu, a nasze podejście sprawi, że podczas konsultacji dietetycznej pomyślisz sobie, że już dawno nikt się tak o Ciebie nie zatroszczył, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że dietetyka w Klinice OT.CO w Warszawie to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski