Mezoterapia mikroigłowa - Mikronakłuwanie kwasami i osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia w Warszawie to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega on na śródskórnym lub podskórnym podaniu odżywczego preparatu, np. witaminowego lub zawierającego osocze krwi, fibrynę, kwas hialuronowy, peptydy, aminokwasy, kolagen lub koenzymy w miejscu, w którym skóra wymaga wygładzenia i odżywienia.

Najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się na twarzy, szyi, dekolcie oraz skórze głowy, jednak może być on przeprowadzany niemalże na całym ciele. Wiele pacjentek decyduje się na zabieg po ciąży, kiedy skóra na brzuchu traci swoją jędrność i potrzebuje pomocy od wewnątrz. Dzięki podskórnej iniekcji można wprowadzić substancje aktywne z pominięciem naskórka, przez który zwykle nie przenika większość kosmetyków. Czy warto więc tracić pieniądze na drogie kremy odżywiające skórę jedynie od zewnątrz?

Dodatkową zaletą mezoterapii jest stymulowanie skóry poprzez nakłucia do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Każdy z nas chce się czuć atrakcyjnie, a zabieg mezoterapii może nam w tym pomóc, ot co.

Tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą mezoterapii możesz odżywić swoją skórę od wewnątrz, pobudzić syntezę nowych włókien kolagenowych, podać czynniki wzrostu pozyskiwane z osocza krwi, a nawet uzupełnić w niej aminokwasy? My tak, dlatego dla każdego pacjenta dobieramy preparaty bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach.

Zanim jednak wykonamy mezoterapię, zaprosimy Cię na konsultacje z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustalą indywidualny plan zabiegów estetycznych. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze szczegółowe podejście do swojego problemu i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, ot co.

Specjalistyczne preparaty i solidny sprzęt…

To dla nas podstawa działania. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości preparaty, których skuteczność została potwierdzona przez amerykańskie i europejskie towarzystwa naukowe. Stosowane preparaty przechowujemy w odpowiednich warunkach i dawkujemy według wytyczonych norm, aby zabiegi odbywały się w bezpieczny sposób oraz przynosiły oczekiwane rezultaty.

Dodatkowo dbamy, aby wykorzystywany przez nas sprzęt był nowoczesny i sterylny, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym pacjentom. To właśnie dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem sprawdzonych i skutecznych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

… a także wiele możliwości leczenia

Zabiegi mezoterapii odżywiające skórę, eliminując mikrozmarszczki, regenerują, przebudowują strukturę skóry oraz nadają blasku i uwielbianego przez pacjentki efektu „glow” to jedne z głównych celów, jakie chcemy osiągnąć. Terapię bardzo często przeprowadza się też na cellulit, objawy starzenia się skóry, wypadanie włosów, a nawet zmniejszanie widoczności blizn, a to dopiero początek usług, jakie możemy Ci zaoferować.

Możliwości poprawienia wyglądu skóry jest wiele, ale każda z nich ma na celu przede wszystkim poprawienie samopoczucia i wyglądu pacjenta. I istotnie tak jest. Nasi pacjenci w naturalny sposób wygładzają swoją skórę, a piękna prezencja to dla nich prawdziwy powód do radości.

Przyjdź i przekonaj się, że zabieg mezoterapii w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!

Mezoterapia - pytania i odpowiedzi

Czym jest mezoterapia i jakie są jej główne zalety?

Mezoterapia to zabieg medycyny estetycznej, polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu specjalistycznych preparatów odżywczych. Głównymi zaletami są odżywienie skóry od wewnątrz, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, oraz poprawa ogólnej kondycji i wyglądu skóry.

Jakie substancje są używane w mezoterapii?

W mezoterapii stosujemy różne preparaty, w tym osocze krwi, fibrynę, kwas hialuronowy, peptydy, aminokwasy, kolagen i koenzymy, które są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

Na jakie obszary ciała można stosować mezoterapię?

Mezoterapia jest uniwersalna i może być stosowana niemal na całym ciele, w tym na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, a także na brzuchu, dłoniach i innych obszarach wymagających odżywienia i regeneracji.

Czy mezoterapia jest bezpieczna?

Tak, mezoterapia jest bezpiecznym zabiegiem, gdy jest przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów z użyciem sterylnych, wysokiej jakości preparatów.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki mezoterapii?

Efekty mezoterapii to m.in. wygładzenie mikrozmarszczek, odmłodzenie skóry, redukcja cellulitu, leczenie wypadania włosów, a także poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Czy mezoterapia wymaga specjalnego przygotowania?

Specjalne przygotowanie do zabiegu mezoterapii nie jest zwykle wymagane, jednak szczegółowe zalecenia są udzielane przez specjalistę podczas konsultacji.

Jak długo utrzymują się efekty mezoterapii?

Długość utrzymywania się efektów zależy od indywidualnych cech skóry pacjenta i rodzaju stosowanego preparatu. Zazwyczaj efekty są widoczne po kilku zabiegach i mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy.

Jak mogę umówić się na konsultację w zakresie mezoterapii?

Aby umówić się na konsultację w zakresie mezoterapii, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą kliniką. Podczas konsultacji omówimy Twoje cele i oczekiwania oraz zaproponujemy najlepsze dostępne opcje zabiegowe.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski