Mezoterapia w Warszawie to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega on na śródskórnym lub podskórnym podaniu odżywczego preparatu, np. witaminowego lub zawierającego osocze krwi, fibrynę, kwas hialuronowy, peptydy, aminokwasy, kolagen lub koenzymy w miejscu, w którym skóra wymaga wygładzenia i odżywienia.

Najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się na twarzy, szyi, dekolcie oraz skórze głowy, jednak może być on przeprowadzany niemalże na całym ciele. Wiele pacjentek decyduje się na zabieg po ciąży, kiedy skóra na brzuchu traci swoją jędrność i potrzebuje pomocy od wewnątrz. Dzięki podskórnej iniekcji można wprowadzić substancje aktywne z pominięciem naskórka, przez który zwykle nie przenika większość kosmetyków. Czy warto więc tracić pieniądze na drogie kremy odżywiające skórę jedynie od zewnątrz?. Dodatkową zaletą mezoterapii jest stymulowanie skóry poprzez nakłucia do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Każdy z nas chce się czuć atrakcyjnie, a zabieg mezoterapii może nam w tym pomóc, ot co.

Tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą mezoterapii możesz odżywić swoją skórę od wewnątrz, pobudzić syntezę nowych włókien kolagenowych, podać czynniki wzrostu pozyskiwane z osocza krwi, a nawet uzupełnić w niej aminokwasy? My tak, dlatego dla każdego pacjenta dobieramy preparaty bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach.

Zanim jednak wykonamy mezoterapię, zaprosimy Cię na konsultacje z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustalą indywidualny plan zabiegów estetycznych. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze szczegółowe podejście do swojego problemu i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, ot co.

Specjalistyczne preparaty i solidny sprzęt…

To dla nas podstawa działania. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości preparaty, których skuteczność została potwierdzona przez amerykańskie i europejskie towarzystwa naukowe. Stosowane preparaty przechowujemy w odpowiednich warunkach i dawkujemy według wytyczonych norm, aby zabiegi odbywały się w bezpieczny sposób oraz przynosiły oczekiwane rezultaty.

Dodatkowo dbamy, aby wykorzystywany przez nas sprzęt był nowoczesny i sterylny, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym pacjentom. To właśnie dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem sprawdzonych i skutecznych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

… a także wiele możliwości leczenia

Zabiegi mezoterapii odżywiające skórę, eliminując mikrozmarszczki, regenerują, przebudowują strukturę skóry oraz nadają blasku i uwielbianego przez pacjentki efektu „glow” to jedne z głównych celów, jakie chcemy osiągnąć. Terapię bardzo często przeprowadza się też na cellulit, objawy starzenia się skóry, wypadanie włosów, a nawet zmniejszanie widoczności blizn, a to dopiero początek usług, jakie możemy Ci zaoferować.

Możliwości poprawienia wyglądu skóry jest wiele, ale każda z nich ma na celu przede wszystkim poprawienie samopoczucia i wyglądu pacjenta. I istotnie tak jest. Nasi pacjenci w naturalny sposób wygładzają swoją skórę, a piękna prezencja to dla nich prawdziwy powód do radości.

Przyjdź i przekonaj się, że zabieg mezoterapii w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!