palec trzaskajacy zabieg operacyjny

Mała chirurgia ręki stanowi bardzo wąską i skomplikowaną specjalizację, która jest połączeniem różnych dziedzin medycyny – chirurgii ogólnej z elementami chirurgii plastycznej. Operuje ona na niewielkich strukturach o średnicy poniżej 1 mm – nerwach oraz naczyniach krwionośnych. Ta metoda chirurgii plastycznej korzysta z nici chirurgicznych, materiałów szewnych, których nie widać na pierwszy rzut oka. Wpływają one jednak na całkowitą redukcję problemów.

Wykorzystywane przez nas techniki chirurgiczne przynoszą zadowalające rezultaty w usuwaniu wielu schorzeń i właśnie z tego względu zabiegi te zyskują coraz większą grupę zwolenników. Dzięki technikom chirurgicznym można uwolnić cieśń nadgarstka, nerw z ucisku, przyciąć lub usunąć zmienioną zapalnie pochewkę ścięgna zginacza palca, a także zredukować wiele schorzeń ręki.

Dzięki małym zabiegom chirurgii ręki można więc nie tylko raz na zawsze pozbyć się dolegliwości związanych z przykurczem i problemami neurologicznymi, ale także ograniczyć koszty związane z zakupem nieskutecznych maści i kremów przeciwbólowych. Zdecydowanie lepiej postawić na prawidłową diagnostykę schorzenia i wdrożenie przez specjalistę indywidualnie dobranego zabiegu. Rozsądniej jest leczyć skutecznie i w prawidłowy sposób, ot co.

Tutaj przywrócisz ręce sprawność

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą zabiegów małej chirurgii ręki możesz zredukować nawracające dolegliwości bólowe, które są odporne na działanie kremów przeciwbólowych i przeciwzapalnych? My tak, z tego powodu właśnie do każdego powierzonego problemu podchodzimy indywidualnie, co jest gwarancją skuteczności leczenia. Konsultacja i wywiad lekarski z naszym specjalistą to kompleksowy sposób na rozpoznanie problemu neurologicznego i ustalenie indywidualnej terapii. Rozwiązanie Twoich problemów zdrowotnych jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz więc nasze starania. Bo rzeczywiście tak jest, ot co.

Nowoczesny sprzęt…

Zarówno ten do diagnostyki, jak i leczenia chirurgicznego. Dysponujemy nowoczesnym rezonansem magnetycznym, RTG, a także wyspecjalizowanym personelem medycznym, który posiada wiedzę na temat najnowocześniejszych technik małej chirurgii ręki. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu oraz wiedza i doświadczenie lekarzy mają kluczowe znaczenie dla prawidłowej diagnostyki i wyleczenia problemu. Nasi specjaliści z zakresu chirurgii pomogą w rozwiązaniu każdej dysfunkcji z zastosowaniem najnowocześniejszych technik, bo Twoje zdrowie i zadowolenie jest najważniejsze, ot co!

… i wiele innych możliwości leczenia

Operacja zespołu rowka nerwu łokciowego, operacja przykurczu Dupuytrena, operacja palca trzaskającego oraz operacja zespołu cieśni nadgarstka to tylko niektóre z zabiegów, które możemy Ci zaproponować. Możliwości diagnostyki i leczenia dolegliwości rąk jest wiele, a każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się dobrze we własnym ciele i zredukować przykre dolegliwości. I w istocie tak się dzieje. Nasi pacjenci skutecznie redukują przykre schorzenia, które znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi małej chirurgii ręki w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski