Zabiegi feminizacji

Zabiegi feminizacji obejmują przede wszystkim twarz i przeznaczone są głównie dla osób, które są obecnie na etapie korekty płci. Procedura ta może być również wykonywana w przypadku Pacjentów pragnących subtelnie zmodyfikować rysy swojej twarzy, jakie postrzegają za zbyt męskie, niewspółgrające z kobiecym wyglądem.

Feminizacja – subtelny sposób na nadanie twarzy kobiecych rysów

Czy wiesz, że feminizacja pozwoli Ci pozbyć się problemów związanych np. z wyraźnymi, męskimi rysami twarzy – czoła, linii włosów, żuchwy, jabłka Adama? My tak, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wnikliwą konsultację medyczną, aby przekazać Pacjentom wszystkie szczegóły związane z przebiegiem leczenia oraz możliwymi do uzyskania efektami.
Za pomocą tej metody możemy ingerować w obręb czaszki, twarzy lub szyi w celu uwydatnienia lub nadania tym częściom antropometrycznych cech kobiecych. Podczas całej procedury modyfikujemy struktury kostne i chrzęstne twarzoczaszki, a także dokonujemy adaptacji tkanek miękkich.
Dzięki zabiegom z zakresu feminizacji możemy zredukować wiele problemów, których nie da się zamaskować makijażem czy fryzurą. Bardzo często korekta w obszarze jednej z cech jest wystarczająca, aby osiągnąć naturalne efekty.

Aktualna wiedza medyczna poparta doświadczeniem…

W Klinice OT.CO doskonale wiemy, jak ważne jest, aby zabiegi były przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy z obszerną wiedzą z zakresu techniki feminizacyjnych. Zabieg feminizacji przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści, którzy kształcili się w uznanych na całym świecie jednostkach naukowych. Jesteśmy przekonani, że łącząc umiejętności z najwyższej jakości sprzętem medycznym, zagwarantujemy naszym podopiecznym odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

…i wiele zabiegów w ofercie

Feminizacja mężczyzn pozwala uporać się Pacjentom z obecnością takich problemów, jak np. wyraźna, zarysowana żuchwa i mocne jej kąty czy dłuższa odległość między górną wargą a nosem. W naszej Klinice OT.CO wychodzimy naprzeciw potrzebom Pacjentów i oferujemy m.in. takie zabiegi z zakresu feminizacji, jak feminizacja czoła, policzków, nosa, górnej wargi, żuchwy, podbródka, jabłka Adama.

Dlaczego warto zdecydować się na feminizację?

Feminizacja mężczyzny to dla wielu osób transpłciowych MtF możliwość poprawy samopoczucia i zwiększenia poczucia własnej wartości. W naszej Klinice bardzo dbamy o bezpieczeństwo Pacjentów, dlatego korzystamy tylko z certyfikowanych substancji medycznych i narzędzi, które poprawiają efekty leczenia. Doświadczony personel czuwa nad komfortem podopiecznych i troszczy się o to, aby poczuli się w Klinice OT.CO jak w drugim domu.
Poza tym zabieg feminizacji z prawnego punktu widzenia nie wymaga od Pacjenta, aby okazał uzgodnienie formalno-prawne zmiany płci. Dlatego takiemu leczeniu mogą poddać się osoby, które są jeszcze przed lub w trakcie procedury zmiany płci.

O czym warto pamiętać przed przystąpieniem do feminizacji?

Operację tę wykonujemy u dorosłych osób, które powinny wcześniej właściwie się do niej przygotować. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację z chirurgiem, który kwalifikuje osobę do leczenia – bardzo istotny etap leczenia, dzięki któremu możemy przeanalizować strukturę twarzy i potrzeby Pacjentów.

Poza tym lekarz zaproponuje plan leczenia, który jego zdaniem najskuteczniej przyczyni się do feminizacji. Specjalista opisze także potencjalne rezultaty zabiegu. Dodatkowo przed zaplanowaniem operacji może być konieczne, aby wykonać tomografię komputerową. Pozwala to chirurgowi otrzymać dokładne informacje o anatomii twarzy Pacjenta.

Przed operacją przeprowadzana jest też wizyta, której celem jest omówienie warunków znieczulenia. Anestezjolog przekaże tak istotne zalecenia, jak np. te związane z ograniczeniem jedzenia i picia przed zabiegiem czy ograniczeniem przyjmowanych leków.

Feminizacja od wielu lat przestała być zabiegiem zarezerwowanym wyłącznie dla celebrytów. Popularność tej techniki nieustannie rośnie!
Przyjdź i przekonaj się sam, że feminizacja w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski