Nici liftingująceZastosowanie nici liftingujących w medycynie estetycznej polega na wprowadzeniu ich pod skórę w taki sposób, aby unosiły ją ku górze, niwelując opadanie związane z wiotczeniem postępującym wraz z wiekiem. Dodatkową zaletą tego zabiegu jest pobudzenie skóry do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, co pozwala dodatkowo ujędrnić i odmłodzić wybrany obszar skóry. Istotną cechą nici liftingujących jest wykonanie z rozpuszczalnych materiałów, które z czasem są w naturalny sposób wchłaniane przez organizm, a ich efekty utrzymują się nawet przez dwa lata. Nici liftingujące najczęściej są wykorzystywane do liftingu skóry twarzy w okolicach żuchwy, policzków, czoła i linii brwi, jednak mogą być również zastosowane w innych miejscach na ciele.

Tutaj cofniesz oznaki upływającego czasu!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na starzenie się i utratę jędrności skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala wykonać lifting skóry wymagającej uniesienia. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem utraty jędrności skóry. Ucieszymy się, jeśli docenisz nasze zaangażowanie i odczujesz, że sprawa poprawy wyglądu Twojej skóry i cofnięcia oznak upływającego czasu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście w pełni tak jest, ot co.

Profesjonalne nici…

Dostosowane do aktualnych potrzeb skóry. W naszej klinice często wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem nici PDO, Barb 4D lub Silhouette. Wychodzimy z założenia, że jakość wykorzystywanych nici ma istotne znaczenie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego inwestujemy tylko w bezpieczne produkty z atestem znanych marek. Wszczepienie nici pod skórę jest mało inwazyjne, a ich dodatkową zaletą jest pobudzenie komórek skóry do ich regeneracji, dzięki czemu widoczny efekt jest bardzo zadowalający. Objawy starzenia się skóry nie mają z nami szans, ot co!

… i skuteczne metody ujędrniające

Podnoszenie zwiotczałej skóry, wygładzenie zmarszczek, bruzd i kurzych łapek, stymulacja komórek skóry do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz ujędrnianie skóry to tylko część możliwości, jakie dają zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących, a wszystko po to, by czuć się młodziej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet głębsze zmarszczki da się wygładzić za pomocą jednego, zaawansowanego zabiegu, dzięki któremu Twój wygląd znacznie się poprawi.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi nićmi liftingującymi w Klinice OT.CO to jest to!