powiększanie piersi

Każda z nas ma swoją definicję piękna i każda dąży do tego, żeby wyglądać dobrze i podobać się sobie. Naturalną rzeczą jest, że czasem możemy czegoś w swoim wyglądzie nie lubić. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany, jesteśmy w stanie Ci pomóc – w szybki i bezpieczny sposób.

Drobne korekty chirurgiczne, dające naturalny efekt, pomogą osiągnąć wymarzony wygląd i formę i z pewnością poprawią samopoczucie. Dlatego jeśli odczuwasz chęć zmiany to wiedz, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie wypracujemy taką sylwetkę, w której będziesz czuła się najlepiej, ot co!

W zakresie chirurgicznych zabiegów dla kobiet, nasza Klinika posiada naprawdę szerokie możliwości. Lifting powiek, korekta piersi, redukcja piersi, zabieg podniesienia piersi (mastopeksja), korekta odstających uszu, modelowanie pośladków, liposukcja, labioplastyka warg sromowych – to główne zabiegi z naszej oferty chirurgii kobiet.

Istnieje wiele metod poprawy urody, począwszy od zabiegów laserowych, po wykorzystanie kwasu hialuronowego czy kremów ujędrniających, ale warte przemyślenia są także zabiegi chirurgiczne, dające wyjątkowo trwały efekt, ot co!

Wiele możliwości

Chirurgiczne powiększanie piersi implantem, powiększanie biustu własnym tłuszczem czy inne zabiegi z zakresu chirurgii kobiet otwierają przed nami ogromne możliwości. Jeśli natura nieco skąpiej obdarzyła nas pod pewnymi względami i czujemy potrzebę zmiany w tym względzie, warto z nich skorzystać, aby zwyczajnie polepszyć swoje samopoczucie.

Dążenie do osiągnięcia wyglądu, w którym poczujemy się dobrze to ważna sprawa, o ile odbywa się to rozsądnie i z poszanowaniem zdrowia, a tylko takie działania są podejmowane przez naszych specjalistów. Wygląd zmienia się w ciągu życia w wyniku wielu czynników.

Utrata jędrności i objętości piersi po ciąży, wiotkie i opadające piersi po intensywnej utracie masy ciała, opadające powieki w wyniku naturalnego procesu starzenia się organizmu – to przypadki, z którymi spotykamy się na co dzień. Jeśli odczuwasz niezadowolenie z powodu zmian w Twoim ciele możemy je spowolnić, albo skorygować, ot co!

Najlepsi specjaliści

Jeśli przywrócenie piękna Twojego ciała lub nadanie niektórym jego częściom wymarzonego kształtu, czy wyglądu jest dla Ciebie ważną sprawą, to wiedz, że dla nas również! Dlatego dokładnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby, przeanalizujemy je, precyzyjnie określimy cele zabiegu i wybierzemy metodę w taki sposób, aby udało się osiągnąć jak najlepszy rezultat. A Ty nie musisz martwić się ani o efekt zabiegu ani o jego przebieg.

Będziesz bowiem w rękach najlepszych specjalistów, którzy zadbają o to, abyś podczas zabiegu czuła się jak najbardziej komfortowo, a po zabiegu będą mieli Ciebie i efekty zabiegu pod kontrolą. Nie ma opcji, by coś poszło nie tak, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi chirurgiczne dla kobiet w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski