kwasy medyczne ph formula

Peelingi kwasami medycznymi to rewelacyjny sposób na poprawę kondycji skóry niemalże w każdym wieku. W zależności od zastosowanego kwasu medycznego możemy osiągnąć działanie oczyszczające, odmładzające, przeciwtrądzikowe, regenerujące, rozjaśniające, redukujące przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, a nawet normalizujące.

Mechanizm działania zabiegu opiera się na wykorzystywaniu kwasów chemicznych w celu usuwania powierzchniowych, średnio głębokich lub głębokich warstw skóry w celu pobudzenia jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Kwasy medyczne rozluźniają połączenia między komórkami skóry, dzięki czemu możliwe jest złuszczenie jej zewnętrznych warstw. Siła działania zabiegu uzależniona jest od rodzaju wykorzystanego kwasu, jego stężenia oraz pH.

Tutaj oczyścisz swoją skórę!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników zewnętrznych wpływa na zanieczyszczenie skóry i zatkanie porów? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię oczyszczającą. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na wymagania i potrzeby skóry pacjenta.

Podczas konsultacji możesz więc liczyć na fachową pomoc lekarzy oraz kosmetologów, ponieważ jesteśmy zwolennikami łączenia wiedzy i wymieniania doświadczeń, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić kondycję jego skóry. Podczas konsultacji poprzedzających wykonywanie zabiegów przeprowadzamy dokładną analizę stanu skóry pacjenta, aby określić zmiany, jakie zaszły w jej obrębie, a także określić stopień zaawansowania problemu, z którym wspólnie postanowimy się zmierzyć. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że sprawa przywrócenia Twojej skórze olśniewającego wyglądu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo istotnie tak jest, ot co.

Specjalistyczne preparaty…

Dostosowywane personalnie do potrzeb każdej cery. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta stosujemy peelingi powierzchniowe, średnio głębokie lub głębokie. Peelingi kwasowe powierzchniowe działają jedynie na zewnętrzną warstwę skóry, usuwając zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek oraz redukując widoczność płytkich zmarszczek, przebarwień i niedoskonałości cery.

Preparaty tego rodzaju świetnie sprawdzają się w przypadku pacjentów o wrażliwej skórze. Peelingi średnio głębokie mają zdecydowanie silniejsze działanie niż powierzchniowe, jednak nie są tak intensywne, jak głębokie. Te z kolei działają nie tylko na zewnętrzne warstwy skóry, ale również na jej głębsze partie. W przypadku takich zabiegów stosuje się wysokie stężenia preparatów chemicznych, dlaczego dobrze sprawdzają się w poważniejszych problemach skórnych, np. u osób posiadających blizny po trądziku lub fotouszkodzenia skóry. Dodatkowo warto pamiętać, że peelingi wykorzystujące kwasy medyczne o niższych stężeniach mogą być wykonywane u kosmetologa, jednak peelingi głębokie powinny być wykonywane pod czujnym okiem lekarza.

Wiemy, że jakość i stężenie wykorzystywanych kwasów ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w preparaty znanej i sprawdzonych marek z atestem bezpieczeństwa. Peelingi kwasowe nakładane na twarz pacjenta są dostosowane do jego indywidualnych problemów skórnych. Wszelkie przebarwienia, nierówności i zmarszczki nie mają więc szans, ot co!

… i skuteczne metody złuszczające naskórek

Oczyszczanie skóry, odmładzanie, spowalnianie procesów starzenia (slow-aging), regeneracja, rozjaśnianie, redukcja przebarwień, leczenie trądziku i normalizacja cery na różnej jej głębokości to tylko część możliwości, jakie daje terapia peelingująca dobrze dobranymi kwasami chemicznymi, a wszystko po to, by czuć się atrakcyjnie we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet poważniejsze niedoskonałości cery można stopniowo zlikwidować, dzięki zabiegom złuszczającym i ciesz się gładką i promienistą skórą!

Przyjdź i przekonaj się, że peelingi kwasami chemicznymi w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski