Ginekologia to szeroka specjalizacja, która obejmuje zarówno niewielkie infekcje, jak i poważne schorzenia. Dlatego niezależnie od wieku warto regularnie się badać, aby w przypadku chorób ginekologicznych lub infekcji szybko rozpocząć leczenie.

Jeśli zauważyłaś u siebie niepokojące objawy, takie jak upławy, częsty ból w podbrzuszu, pieczenie lub swędzenie w okolicach intymnych, to powinnaś jak najszybciej umówić się na wizytę do ginekologa. Żadnych objawów nie należy bagatelizować, ponieważ mogą być sygnałem chorób lub infekcji. Również suchość pochwy, zmiany skórne w okolicach narządów płciowych oraz ból podczas stosunku powinny być sygnałem do wizyty u ginekologa. Należy pamiętać, że brak leczenia może mieć poważne skutki dla zdrowia oraz płodności.

Aby rozpocząć skuteczne leczenie, konieczne jest postawienie diagnozy. W naszej klinice gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt. Wszystkie badania oraz leczenie przeprowadzane są w jednym miejscu. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu problemów ginekologicznych. Wizyty w naszych gabinetach odbywają się w miłej oraz komfortowej dla pacjentki atmosferze.

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski