chirurgiczny lifting twarzy i szyi

Nastrój, emocje, zmęczenie, wiek – to wszystko maluje się na naszej twarzy, czy tego chcemy czy nie. I choćbyśmy byli mistrzami panowania nad mimiką i emocjami, a do tego mistrzyniami makijażu, to pewnych rzeczy nie da się ukryć. Nie da się też ukryć wszystkich wad i niedoskonałości, jakie na niej powstają.

Często są one jedynie wynikiem upływającego czasu, ale czasem są efektem choroby lub wypadku. Wizerunkowo twarz jest tym elementem ciała, na którym w zdecydowanej większości skupia się uwaga innych. Nie tylko np. naszych rozmówców, ale też osób postronnych, mijających nas na ulicy.

Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, żeby wyglądać dobrze i zdrowo. Jeśli masz potrzebę zmiany wyglądu swojej twarzy, odmłodzenia jej, pozbycia się kłopotliwych zmian, nieestetycznych blizn, przywrócenia dawnej formy czy skorygowania jej kształtu, my mamy specjalistów, którzy to dla Ciebie zrobią.

Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – jeśli chcesz zmienić coś w wyglądzie swojej twarzy, warto to zrobić, przede wszystkim dla poprawy swojego samopoczucia i podniesienia pewności siebie, ot co!

Cofniemy wiek Twojej twarzy…

Starzenie się skóry to naturalny proces, który prędzej czy później dosięga każdego z nas. Masz jednak wybór – możesz się z tym pogodzić, albo… możesz skorzystać z zabiegów Slow Aging modelowania twarzy oferowanych przez naszą Klinikę, które pomogą przywrócić dawne rysy Twojej twarzy. Podczas konsultacji dokładnie określimy plan i zakładane efekty zabiegu, aby dostarczyć Ci wiedzy o tym, czego się spodziewać.

W ramach oferowanych zabiegów z przyjemnością poprawimy owal twarzy, wykonamy lifting twarzy (niekoniecznie przy użyciu skalpela), a nawet – w razie potrzeby – chirurgiczny lifting powiek, tzw. blefaroplastykę. A wszystko po to, by poprawić Twój wygląd, a razem z nim Twoje samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zabieg przebiegał w sposób komfortowy dla Pacjenta i aby jego efekty zabiegu były możliwie najlepsze. Tak więc jeśli marzy Ci się poprawa wyglądu twarzy, możemy tego dokonać, ot co!

… i poprawimy to, co wokół twarzy

Oprócz wyglądu samej twarzy, niebagatelne znaczenie ma również to co wokół niej. Chodzi  oczywiście o włosy, szyję oraz uszy. Z przyjemnością zadbamy również o te strefy. Jeśli masz problemy z włosami – są rzadkie, matowe, albo pojawiają się u Ciebie pierwsze oznaki  łysienia – to trudno było lepiej trafić.

Jedną ze specjalności naszej kliniki jest przywracanie świetności skórze głowy i włosom. Zajmiemy się również Twoją szyją – skóra na niej jest cieńsza niż w innych partiach ciała, dlatego szybciej widoczne są tam zmarszczki. Jeśli decydujemy się na modelowanie twarzy warto zatem pomyśleć także o poprawie wyglądu skóry na szyi, aby nie występował zbyt duży kontrast wizualny pomiędzy tymi dwiema częściami ciała.

Jednym z odwiecznych problemów z jakim zgłaszają się do nas pacjenci i pacjentki są odstające uszy. Trzeba przyznać, że wielu osobom jest z nimi całkiem do twarzy, ale są i tacy, dla których jest to koszmar, którego korzenie sięgają często do czasów dzieciństwa. Na szczęście mamy i na to sposób. Jeśli nie lubisz swoich odstających uszu to w bardzo prosty sposób możemy Ci pomóc, wykonując zabieg chirurgicznej korekty uszu, ot co!

Wymieniliśmy tylko kilka najpowszechniejszych przypadków, z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci i pacjentki. W naszym portfolio mamy znacznie więcej rozwiązanych problemów, których nie sposób wymienić w jednym artykule. Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji – nie zwlekaj.

Przyjdź i przekonaj się, że chirurgia plastyczna twarzy w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski