Toksyna botulinowa, nazywana też botoxem, to substancja naturalnie wytwarzana przez bakterie z rodzaju Clostridium botulinum. W medycynie estetycznej zasłynęła jako skuteczny preparat na zmarszczki, który pozwala wygładzić skórę w krótkim czasie. Wykorzystywane w naszej klinice preparaty toksyny botulinowej są przebadane i bezpieczne dla naszych pacjentów, a zabiegi z ich wykorzystaniem wykonywane są jedynie przez doświadczonych lekarzy.

Działanie botoxu w bezpiecznych dla organizmu ilościach wykorzystywane jest podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ blokuje ona impulsy nerwowe, odpowiedzialne za napinanie mięśni, co skutkuje ich czasowym rozluźnieniem. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej na nadpotliwość, zmarszczki, czy typowo medyczne problemy, takie jak migreny oraz bruksizm (zgrzytanie i zaciskanie zębów) są chętnie wykonywany w wielu klinikach medycyny estetycznej. Nie jest tajemnicą, że wszyscy chcemy wyglądać atrakcyjnie i czuć się dobrze we własnym ciele, a zabiegi z toksyną botulinową mogą nam w tym pomóc, ot co.

Nadpotliwość i zmarszczki to już nie problem

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej możesz na długi czas pozbyć się nadpotliwości, a także zlikwidować zmarszczki? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowolenia z naszych zabiegów.

Zanim jednak do nich przystąpimy, spotkaj się na konsultacji z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustalą indywidualny plan terapii. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twój komfort psychiczny jest dla nas tak samo ważna, co dla Ciebie, ot co.

Specjalistyczne preparaty…

… posiadające stosowne atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość stosowanych preparatów oraz wykorzystywanego sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy ich użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się jedynie w atestowane preparaty znanych marek i w nowoczesny sprzęt, bezpieczny dla naszych pacjentów.

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych metod, bo Twoje zdrowie i zadowolenie są dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele możliwości leczenia

Zabiegi na zmarszczki wykorzystujące toksynę botulinową to tylko jedna z wielu metod, jakie możemy Ci zaproponować. Możliwości wygładzania zmarszczek jest wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Podobnie wygląda to w przypadku nadpotliwości. Nasi pacjenci pozbywają się trudnych dla nich problemów natury estetycznej, co otwiera im drogę do przyjemniejszego życia.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi z wykorzystaniem botoxu w Klinice OT.CO to jest to!