wycinanie żeber - operacja

Co trzeba zrobić, aby uzyskać wymarzoną, smukłą sylwetkę? Niektórzy próbują utrzymać restrykcyjne diety, inni spędzają godziny na siłowni, walcząc o wyrzeźbienie ciała zgodne z obecnymi kanonami mody. Istnieją jednak zabiegi, które pozwalają osiągnąć zamierzony efekt szybciej – za pomocą chirurgicznego modelowania sylwetki.

Zabiegi, które oferujemy w Klinice OT.CO, niosą za sobą szereg korzyści, oprócz uzyskania smukłej sylwetki, pozwalają usunąć tkankę tłuszczową z wybranych okolic ciała. Ponadto niwelują nadmiar wiotkiej skóry, poprawiają jej kondycję, pozwalają uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę, a także sprawiają, że dzięki widocznym efektom, na twarzy pojawia się uśmiech.

Rodzaje chirurgicznego modelowania sylwetki

W Klinice OT.CO można wykonać między innymi zabiegi plastyczne modelujące sylwetkę. Zabiegi te wykonywane są na światowej klasy poziomie przez wyspecjalizowanych lekarzy, którzy swoje doświadczenie oraz wiedzę zdobywali na całym świecie. Sprzęt, którym wykonywane są operacje, jest nowoczesny,  dokładnie sprawdzony, posiada wszystkie niezbędne zezwolenia.

Inne zabiegi oferowane przez Klinikę OT.CO

Do pozostałych zabiegów mających na celu chirurgiczne modelowanie sylwetki zaliczymy również  zabiegi przeszczepu tłuszczu, czyli odmładzanie skóry. Polega na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej do miejsc, które potrzebują wypełnienia. Innowacyjnym i nowoczesnym zabiegiem jest także liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD 4D. Metoda ta gwarantuje wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała dzięki ultradźwiękom oraz odessanie tkanki tłuszczowej z określonych części ciała.

Zabiegiem godnym polecenia jest też lipofilling, czyli użycie własnego tłuszczu w celu wypełnienia niedoskonałości. Dzięki użyciu naturalnego środka – własnej tkanki tłuszczowej jest bezpieczną metodą, dającą długotrwałe efekty.

Dlaczego warto wybrać Klinikę OT.CO

Pozytywne opinie naszych Pacjentów to najlepsze zwieńczenie pracy doświadczonych lekarzy. Każdy z nich wkłada całe serce w to, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Pacjentów. Na każdym etapie wspierają, dodają otuchy, doradzają, są podporą i ostoją. Personel medyczny robi wszystko, aby każda osoba w naszej Klinice czuła się bezpiecznie.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski