makijaż permanentny brwi

Codzienny makijaż to ważny element wyglądu. Dobrze wykonany podkreśla urodę i odmładza wygląd. Jednak jego wykonanie może być czasochłonne. Z pomocą przychodzi PMU Permanent Make-Up, czyli makijaż permanentny. Jest to rodzaj makijażu, a właściwie zabieg kosmetyczny, który utrzymuje się na długi okres czasu. Pozwala podkreślić największe atuty urody.

PMU to zabieg o długotrwałych skutkach ingerujący w głąb skóry. Dlatego też wymagane jest odpowiednie przygotowanie przed jego wykonaniem. Wykluczenie przeciwwskazań oraz użycie profesjonalnego sprzętu podczas makijażu permanentnego gwarantuje jego bezpieczeństwo, szybkie gojenie się skóry oraz olśniewające rezultaty.

Jak wykonuje się PMU?

Trwałość makijażu permanentnego uzyskuje się poprzez wprowadzenie pod skórę pigmentów, czyli barwników. PMU można porównać do tatuaży, jednak pigment wprowadzany jest do płytszych warstw skóry, dlatego też nie pozostaje trwały na zawsze. Zabieg dermopigmentacji, czyli PMU należy powtarzać co kilka lat. Barwnik wprowadza się pod skórę przy pomocy cienkiej igły, w którą wyposażone jest specjalne narzędzie. Długość zabiegu uzależniona jest od czasu poświęconego na rysunek wstępny oraz od typu skóry (dojrzała lub łojotokowa).  Dlatego całość może trwać od 3 do 4 godzin.

Profesjonalizm i doświadczenie

W naszej klinice do makijażu permanentnego wykorzystujemy najnowszy sprzęt oraz wysokiej jakości barwniki w pełni bezpieczne dla skóry. Ponadto nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu dermopigmentacji skóry, co przekłada się na efektowny makijaż.

Naturalny efekt

Decydując się na wykonanie zabiegu PMU w naszej klinice, zyskujesz pewność, że wykonany makijaż podkreśli Twoją urodę, a przy tym będzie niezwykle naturalny. Nasi specjaliści nie tylko posiadają wiedzę z zakresu wykonywania makijażu permanentnego, ale również znają najważniejsze zasady makijażu, które pozwalają na wydobycie Twojego piękna w delikatny, a zarazem wyrazisty sposób. Ponadto makijaż też pozwala zamaskować mankamenty urody, wyrównać symetrię twarzy oraz ukryć Twoje kompleksy.

Podkreśl usta, oczy i brwi

PMU najczęściej przeprowadza się na obszarze ust, oczu oraz brwi. Są one bowiem kluczowe dla naszego wyglądu, a ich codzienna stylizacja bywa czasochłonna. W przypadku ust pigment może być wprowadzony tylko w kontur ust lub w całości je wypełnić. Wybór kolorów jest duży, a nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepiej pasującego do Twojej urody. Makijaż trwały oczu to w większości przypadków kreska wykonywana nad górną linią rzęs. Pozwala ona optycznie zagęścić rzęsy oraz wymodelować kształt oka. Z kolei makijaż brwi polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu poprzez oczywiście wprowadzenie barwnika pod skórę.

Konsultacja przed zabiegiem

Mając na uwadze Twoje zdrowie oraz zadowolenie, przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego przeprowadzamy szczegółowy wywiad medyczny, wykluczający przeciwwskazania medyczne do makijażu. Następnie nasi specjaliści omawiają z Tobą przebieg zabiegu oraz efekty, jakie chcesz uzyskać. Dopiero po opracowaniu zakresu makijażu, kolorystyki oraz Twoich preferencji przystępujemy do wykonania PMU.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski