face gym

Nasze ciało, aby zdrowo i młodo wyglądało, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Szczególnie ze względu na fakt, że wraz z upływem czasu, ilość produkowanego przez organizm kolagenu się zmniejsza. To z kolei przyczynia się do pogorszenia elastyczności skóry i powstawania pierwszych oznak starzenia na twarzy oraz całym ciele.

Ponadto nasza skóra narażona jest negatywne działanie promieni słonecznych, pojawianie się przebarwień, czy uporczywego trądziku. Dlatego też warto dbać o skórę nie tylko przy użyciu dedykowanych kosmetyków, ale również profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Na poprawę kondycji naszej skóry wpływają przede wszystkim peelingi mechaniczne i chemiczne. Warto z nich korzystać regularnie, aby oczyścić skórę z powierzchownych oraz głębszych zanieczyszczeń. Ponadto takie zabiegi pielęgnacyjne sprzyjają regeneracji oraz odmłodzeniu skóry. Przeznaczone są do różnych rodzajów cery i z reguły mogą być przeprowadzane bez znaczenia na wiek pacjenta.

Mówiąc o zabiegach pielęgnacyjnych, nie należy zapominać również o skutecznych metodach odmładzających i poprawiających kondycję skóry, jakimi jest wykorzystanie lasera, karboksyterapia, drenaż limfatyczny, profesjonalne linie kosmetyków oraz mezoterapia igłowa. Zabiegów pielęgnacyjnych jest znacznie więcej, dlatego każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz naszego doświadczenia, sprawimy, że Twoja skóra zyska młody wygląd, jędrność, promienność oraz elastyczność, a Ty odzyskasz pewność siebie, ot co!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski