Diagnostyka łysienia umożliwia poznanie przyczyny związanej z nadmiernym wypadaniem włosów. Wiele osób boryka się ze swędzeniem, pieczeniem, łuszczeniem się skóry na głowie jak i  pieprzykami, krostkami. Skóra głowy narażona jest na działanie wielu dolegliwości, które w gąszczu włosów ciężko jest dostrzec. Są one często przyczyną pierwszych problemów związanych z łysieniem. Bez względu na rodzaj wybranej metody diagnostycznej, poznasz przyczynę wypadania włosów i będziesz mógł skutecznie ją powstrzymać. Mechanizm przeprowadzenia diagnostyki opiera się na cyfrowej analizie powiększonego 70-krotnie obrazu oraz ocenie Twojej skóry głowy. Dzięki szybkiej diagnostyce m.in. w przypadku łysienia bliznowaciejącego będziesz mógł w pełni odzyskać utracone włosy.

Tutaj poznasz przyczynę swojego problemu

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na problemy z wypadaniem włosów? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie, co umożliwia rozpoczęcie odpowiedniej terapii i zdiagnozowanie problemu. Dzięki specjalistycznemu badaniu oraz konsultacji z lekarzem możesz więc liczyć na profesjonalną pomoc. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i pomóc w rozwiązaniu problemu z wypadającymi włosami. Podczas badania diagnostycznego lekarz przeprowadzi dokładny wywiad i analizę skóry głowy pacjenta. Pozwoli to na określenie przyczyny wypadania włosów, która czasem wiąże się z chorobami, lub też niewłaściwą dietą, która jest uboga w składniki odżywcze. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasze starania i odczujesz, że kwestia prawidłowego rozpoznania Twojego problemu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo faktycznie tak jest, ot co.

Profesjonalny sprzęt…

Diagnostyka problemu to dla nas przede wszystkim nowoczesny sprzęt. Jest to absolutna podstawa, która gwarantuje skuteczność działania i bezpieczeństwo pacjenta. Oferujemy nowoczesny trichoskop, który pozwala na powiększenie dotkniętego łysieniem obszaru skóry głowy i określenie typu, a także przyczyn nadmiernego wypadania włosów. Nie bez znaczenia jest dla nas także doświadczenie personelu medycznego.

… i skuteczne metody leczenia łysienia

Badanie trichoskopowe włosów, wideodermatoskopowa ocena zmian na owłosionej skórze głowy to metody diagnostyki, jakie możemy zaoferować. Wszystko po to, aby dokładnie poznać przyczynę łysienia i dobrać odpowiednie leczenie. Dzięki temu będziesz mógł poczuć się komfortowo i nie martwić się kolejnymi utraconymi włosami. Przekonaj się, że nawet intensywne wypadanie włosów można skutecznie zlikwidować, jeśli pozna się jego przyczynę.

Przyjdź i przekonaj się, że diagnostyka łysienia w Klinice OT.CO to jest to!

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski