Problemy związane ze schorzeniami nowotworowymi to coraz powszechniejsze zjawisko cywilizacyjne. Pod pojęciem tym kryje się wiele rodzajów nowotworów – m.in. tarczycy czy piersi. Medycyna pozwala jednak odpowiednio wcześnie wykryć i rozpocząć leczenie zmian nowotworowych w organizmie.

Onkologia jest bardzo ważną dziedziną medycyny, dzięki której wiadomo, jak leczyć i postępować w przypadku wystąpienia poważnych i nieuleczalnych schorzeń. Dzięki postępującej wiedzy z zakresu onkologii można skutecznie rozróżnić zmianę łagodną od złośliwej np. za pomocą biopsji.

Onkolog jako specjalista z zakresu tej dziedziny, zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem różnych schorzeń nowotworowych. Są to m.in. stany przednowotworowe, nowotwory i powikłania. W efekcie pomaga zapobiegać i rozpoznawać schorzenia nowotworowe i wprowadzać wielospecjalistyczne leczenie chorych na nowotwory oraz opiekę nad nimi.

Przyjdź i przekonaj się, że pomoc onkologa w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski