HIFU to skrót od angielskiego określenia high intensity focused ultrasound, co oznacza skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg HIFU w Warszawie od wielu lat uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych terapii medycyny estetycznej, która pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Dzięki zabiegowi można wymodelować owal swojej twarzy oraz całą sylwetkę, zlikwidować zmarszczki i drugi podbródek, a także poprawić sprężystość skóry, którą stopniowo tracimy wraz z wiekiem. Nie warto więc marnować czasu i pieniędzy na pielęgnację drogimi, jednak nieskutecznymi kremami i preparatami zewnętrznymi. Lepiej zdecydować się na zabieg, który kompleksowo zadba o skórę od jej środka, stymulując ją do regeneracji, ot co.

HIFU – tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy wiesz, że za pomocą zabiegów metodą HIFU możesz odmłodzić swoją skórę, a także wymodelować całą sylwetkę? To właśnie dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach. Zanim jednak poddasz się rewolucyjnemu działaniu zabiegu HIFU, spotkaj się na konsultacji z naszym specjalistą, który zajmie się oceną Twojego problemu i ustali indywidualny plan terapii, dostosowany do Twoich potrzeb. Bardzo się ucieszymy, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego rzeczywiście tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Do usuwania Twoich niedoskonałości za pomocą metody HIFU. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt najnowszej generacji, który jest bezpieczny dla naszych pacjentów. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele zabiegów w ofercie

Ujędrnianie skóry, modelowanie twarzy i całej sylwetki, odmłodzenie skóry, a także usunięcie drugiego podbródka to tylko część efektów, jakie można uzyskać dzięki zabiegowi HIFU w Warszawie. Możliwości pracy nad Twoim wyglądem zewnętrznym jest naprawdę wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się jak najlepiej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Nasi pacjenci cieszą się doskonałą kondycją skóry, a co za tym idzie również większą wiarą we własne możliwości.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi HIFU w Klinice OT.CO to jest to!

HIFU - konsultacje i zabiegi