HIFU to skrót od angielskiego określenia high intensity focused ultrasound, co oznacza skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg HIFU w Warszawie od wielu lat uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych terapii medycyny estetycznej, która pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Dzięki zabiegowi można wymodelować owal swojej twarzy oraz całą sylwetkę, zlikwidować zmarszczki i drugi podbródek, a także poprawić sprężystość skóry, którą stopniowo tracimy wraz z wiekiem. Nie warto więc marnować czasu i pieniędzy na pielęgnację drogimi, jednak nieskutecznymi kremami i preparatami zewnętrznymi. Lepiej zdecydować się na zabieg, który kompleksowo zadba o skórę od jej środka, stymulując ją do regeneracji, ot co.

HIFU – tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy wiesz, że za pomocą zabiegów metodą HIFU możesz odmłodzić swoją skórę, a także wymodelować całą sylwetkę? To właśnie dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach. Zanim jednak poddasz się rewolucyjnemu działaniu zabiegu HIFU, spotkaj się na konsultacji z naszym specjalistą, który zajmie się oceną Twojego problemu i ustali indywidualny plan terapii, dostosowany do Twoich potrzeb. Bardzo się ucieszymy, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego rzeczywiście tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Do usuwania Twoich niedoskonałości za pomocą metody HIFU. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt najnowszej generacji, który jest bezpieczny dla naszych pacjentów. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

Doświadczeni lekarze

W Klinice OT.CO pracują wykwalifikowani i doświadczeni lekarze z zakresu medycyny estetycznej, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego Pacjenta. Właśnie dlatego zawsze przed kwalifikacją do zabiegu zbierają dokładny wywiad medyczny, a w razie potrzeby skierują na dalszą diagnostykę. Pozwala to im wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, a także uniknąć przykrych skutków ubocznych leczenia. W przypadku obszarów twarzy zabieg zawsze przeprowadza certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. HIFU na ciało wykonuje z kolei wykwalifikowany kosmetolog.

Spektakularne efekty

HIFU zyskało bardzo pozytywne opinie wśród Pacjentów. Wynikają one głównie z faktu, że zabieg daje świetne rezultaty – widoczne już po jednej terapii. Zwykle, aby obserwować ujędrnienie danego obszaru skóry, trzeba odczekać ok. 3 miesiące. Czas ten spowodowany jest naturalnymi procesami regeneracji skóry.

W trakcie zabiegu ultradźwięki w kontrolowany sposób rozgrzewają tkanki nawet do 60 – 75 stopni Celsjusza. To z kolei pobudza naturalną regenerację skóry. Włókna kolagenowe namnażają się, co powoduje efekt ujędrnienia i napięcia, a tkanka tłuszczowa jest rozbijana.

Dzięki HIFU można osiągnąć rezultat naturalnie wyglądającego liftingu z równoczesnym wysmukleniem danej partii ciała. Ultradźwięki działają kompleksowo, co daje podwójne efekty. Dzięki temu można cieszyć się dwoma korzystnymi zaletami, decydując się na jedną terapię!

… i wiele zabiegów w ofercie

Ujędrnianie skóry, modelowanie twarzy i całej sylwetki, odmłodzenie skóry, a także usunięcie drugiego podbródka to tylko część efektów, jakie można uzyskać dzięki zabiegowi HIFU w Warszawie. Możliwości pracy nad Twoim wyglądem zewnętrznym jest naprawdę wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się jak najlepiej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Nasi pacjenci cieszą się doskonałą kondycją skóry, a co za tym idzie również większą wiarą we własne możliwości.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi HIFU w Klinice OT.CO to jest to!

HIFU - konsultacje i zabiegi