hifu

HIFU to skrót od angielskiego określenia high intensity focused ultrasound, co oznacza skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabiegi HIFU w Warszawie od wielu lat uznawane są za jedną z najskuteczniejszych terapii medycyny estetycznej, która pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Dzięki zabiegowi można wymodelować owal swojej twarzy oraz całą sylwetkę, zlikwidować zmarszczki i drugi podbródek, a także poprawić sprężystość skóry, którą stopniowo tracimy wraz z wiekiem. Nie warto więc marnować czasu i pieniędzy na pielęgnację drogimi, jednak nieskutecznymi kremami i preparatami zewnętrznymi. Lepiej zdecydować się na zabieg, który kompleksowo zadba o skórę od jej środka, stymulując ją do regeneracji, ot co.

Tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy wiesz, że za pomocą zabiegów metodą HIFU możesz odmłodzić swoją skórę, a także wymodelować całą sylwetkę? To właśnie dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających rezultatów po naszych zabiegach. Zanim jednak poddasz się rewolucyjnemu działaniu zabiegu HIFU, spotkaj się na konsultacji z naszym specjalistą, który zajmie się oceną Twojego problemu i ustali indywidualny plan terapii, dostosowany do Twoich potrzeb. Bardzo się ucieszymy, jeśli docenisz nasze podejście i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego rzeczywiście tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Do usuwania Twoich niedoskonałości za pomocą metody HIFU. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt najnowszej generacji, który jest bezpieczny dla naszych pacjentów. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

Czytaj więcej: Hifu Ultra Skin

Doświadczeni lekarze

W Klinice OT.CO pracują wykwalifikowani i doświadczeni lekarze z zakresu medycyny estetycznej, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego Pacjenta. Właśnie dlatego zawsze przed kwalifikacją do zabiegu zbierają dokładny wywiad medyczny, a w razie potrzeby skierują na dalszą diagnostykę. Pozwala to im wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, a także uniknąć przykrych skutków ubocznych leczenia. W przypadku obszarów twarzy zabieg zawsze przeprowadza certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. HIFU na ciało wykonuje z kolei wykwalifikowany kosmetolog.

Spektakularne efekty

HIFU zyskało bardzo pozytywne opinie wśród Pacjentów. Wynikają one głównie z faktu, że zabieg daje świetne rezultaty – widoczne już po jednej terapii. Zwykle, aby obserwować ujędrnienie danego obszaru skóry, trzeba odczekać ok. 3 miesiące. Czas ten spowodowany jest naturalnymi procesami regeneracji skóry.

W trakcie zabiegu ultradźwięki w kontrolowany sposób rozgrzewają tkanki nawet do 60 – 75 stopni Celsjusza. To z kolei pobudza naturalną regenerację skóry. Włókna kolagenowe namnażają się, co powoduje efekt ujędrnienia i napięcia, a tkanka tłuszczowa jest rozbijana.

Dzięki HIFU można osiągnąć rezultat naturalnie wyglądającego liftingu z równoczesnym wysmukleniem danej partii ciała. Ultradźwięki działają kompleksowo, co daje podwójne efekty. Dzięki temu można cieszyć się dwoma korzystnymi zaletami, decydując się na jedną terapię!

… i wiele zabiegów w ofercie

Ujędrnianie skóry, modelowanie twarzy i całej sylwetki, odmłodzenie skóry, a także usunięcie drugiego podbródka to tylko część efektów, jakie można uzyskać dzięki zabiegowi HIFU w Warszawie. Możliwości pracy nad Twoim wyglądem zewnętrznym jest naprawdę wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się jak najlepiej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Nasi pacjenci cieszą się doskonałą kondycją skóry, a co za tym idzie również większą wiarą we własne możliwości.

HIFU - pytania i odpowiedzi

Kiedy widać efekty po zabiegu HIFU?

Efekty po zabiegu HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound), który jest niechirurgiczną metodą liftingu skóry, mogą być widoczne w różnym czasie, w zależności od indywidualnych cech skóry pacjenta oraz intensywności samego zabiegu. Zazwyczaj, pewne poprawy mogą być zauważalne niemal natychmiast po zabiegu, ale pełne efekty zwykle rozwijają się stopniowo w ciągu kilku miesięcy.

HIFU jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt zabiegu HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound) zazwyczaj utrzymuje się od roku do dwóch lat, chociaż dokładny czas może się różnić w zależności od indywidualnych cech skóry pacjenta, jego wieku oraz stylu życia. Czynniki takie jak ekspozycja na słońce, dieta, nawodnienie, palenie papierosów, ogólny stan zdrowia oraz genetyczne predyspozycje skóry do starzenia się mogą wpływać na trwałość efektów zabiegu.

Jak często można wykonywać zabieg HIFU?

Częstotliwość zabiegów HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound) zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu jego skóry oraz efektów, które chce osiągnąć. Zazwyczaj zaleca się przeprowadzenie zabiegu HIFU raz na rok lub dwa lata, aby utrzymać lub poprawić uzyskane rezultaty.

Jest to ogólna wytyczna, a ostateczna decyzja powinna być podjęta w porozumieniu z wykwalifikowanym specjalistą, który oceni stan skóry oraz jej odpowiedź na poprzedni zabieg. U niektórych osób, w zależności od szybkości starzenia się skóry i indywidualnych oczekiwań, zabiegi mogą być powtarzane częściej.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski