Zabiegi oczyszczające to sposób, który gwarantuje odświeżenie skóry i pozbycie się niedoskonałości cery. Po przeprowadzonym zabiegu będziesz cieszyć się ze zdrowszej, bardziej świetlistej skóry o mniejszej ilości porów. Oczyszczanie zminimalizuje również tendencję do podrażnień i przetłuszczania się skóry. Mechanizm przeprowadzania zabiegów opiera się na mechanicznym złuszczeniu zrogowaciałego naskórka. Oczyszczanie skóry powoduje przywrócenie jej naturalnego blasku i elastyczności.

Tutaj dogłębnie oczyścisz skórę

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników może wpływać na stan skóry, zatkanie porów i jej nadmierne przetłuszczanie się? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam zadziałać kompleksowo na problemy skórne. Warto wcześniej skorzystać z profesjonalnej konsultacji z naszym specjalistą, który dobierze prawidłową metodę oczyszczania. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić kondycję jego skóry. Podczas konsultacji medycznej lekarz przeprowadzi dokładny wywiad, aby określić przyczynę problemu. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zdrowie i zadowolenie jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo istotnie tak jest, ot co.

Specjalistyczny sprzęt…

Oczyszczanie skóry to dla nas przede wszystkim profesjonalny sprzęt, który zagwarantuje pożądane rezultaty i bezpieczeństwo pacjenta. Jest to absolutna podstawa, dlatego nie szczędzimy środków i dysponujemy nowoczesnymi głowicami diamentowymi, specjalistycznymi dermokosmetykami z dobranymi składnikami aktywnymi, a także innymi profesjonalnymi substancjami medycznymi, które pozwolą na redukcję problemów skórnych i jej dogłębne oczyszczenie.

… i skuteczne metody oczyszczania skóry

ZO Skin Obagi na oczyszczanie skóry twarzy, a także mikrodermabrazja to metody oczyszczania skóry, które oferujemy naszym pacjentom. Wszystko po to, aby dogłębnie oczyścić skórę, zredukować zmarszczki, trądzik, przebarwienia, blizny, rozstępy, a także przywrócić skórze jędrność i elastyczność.

Przyjdź i przekonaj się, że oczyszczanie skóry w Klinice OT.CO to jest to!

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski