Każda osoba marzy o idealnej, wyrzeźbionej, smukłej sylwetce. Zabiegi mające na celu modelowanie ciała niosą za sobą nie tylko poprawę proporcji, ale również wyszczuplają sylwetkę oraz usuwają zbędne komórki tłuszczowe. Dodatkowo zabiegi te ujędrniają i poprawiają kondycję skóry.

Modelowanie ciała bez skalpela

Jeżeli jesteś osobą, bojącą się zabiegów, które powodują dyskomfort i ból, niechirurgiczne sposoby modelowania ciała są właśnie dla Ciebie. Nieinwazyjne metody, doskonały sprzęt a do tego wykwalifikowana i doświadczona kadra najlepszych lekarzy pozwoli Ci poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Wskazania do zabiegów niechirurgicznego modelowania ciała

Wskazaniami do zabiegów niechirurgicznego modelowania ciała będzie przede wszystkim nadmiar tkanki tłuszczowej, który gromadzi się głównie na brzuchu, udach i biodrach. Powoduje to swego rodzaju dyskomfort i nieestetyczny wygląd. Kolejnym powodem, który przemawia za poddaniem się tego typu zabiegom, jest brak jędrności skóry. Z biegiem czasu ilość włókien kolagenowych i elastynowych spada, co powoduje, że skóra jest wiotka i pozbawiona elastyczności. Często  problem ten jest konsekwencją odchudzania.

Dlaczego warto wykonywać zabiegi w Klinice OT.CO?

Doświadczony oraz wykwalifikowany zespół Kliniki OT.CO pomoże dobrać odpowiedni zabieg dostosowany do Twoich oczekiwań. Ponadto renomowany, światowej klasy sprzęt pozwoli poczuć się bezpiecznie i komfortowo każdemu Pacjentowi.

Pozytywne opinie o naszej Klinice świadczą o tym, że warto nam zaufać. Zapisując się na wizytę, lekarz danej specjalizacji przeprowadzi rzetelny wywiad, aby jak najlepiej poznać historię Pacjenta, jego preferencje i życzenia.