Kwas hialuronowy WarszawaKwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, odpowiadając za jej prawidłowe nawilżenie. Fakt ten sprawia, że stanowi on jeden z najważniejszych składników skóry. Jego funkcji jest jednak zdecydowanie więcej. Kwas hialuronowy stanowi też barierę chroniącą przed infekcjami bakteryjnymi, a także łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynę oraz wykazuje silne właściwości wiążące wodę. Niestety wraz z wiekiem jego ilość w skórze stopniowo się zmniejsza, co skutkuje pojawieniem się zmarszczek oraz utratą jej objętości. To właśnie dlatego preparaty kwasu hialuronowego wykorzystywane są w medycynie estetycznej do bezpiecznego wypełniania zmarszczek, uzupełniania ubytków skórnych, modelowania twarzy, a także nawilżania skóry. Nie warto więc tracić pieniędzy na kosztowne kremy pielęgnacyjne. Lepiej odżywić swoją skórę od wewnątrz, ot co.

Tutaj przywrócisz swojej skórze naturalne piękno

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą kwasu hialuronowego możesz pozbyć się zmarszczek, a także wymodelować swoje ciało? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co daje gwarancję zadowalających i długotrwałych rezultatów po naszych zabiegach. Zanim jednak wykorzystamy kwas hialuronowy, spotkaj się na konsultacji z naszym specjalistą, który zajmie się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustali indywidualny plan terapii. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze zaangażowanie i odczujesz, że kwestia zadbania o Twoją skórę jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi pacjentami, dlatego w 100% właśnie tak jest, ot co.

Profesjonalne preparaty z kwasem hialuronowym…

Posiadające specjalistyczne atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu. W naszej klinice wychodzimy z założenia, że jakość stosowanych preparatów oraz wykorzystywanego sprzętu ma kluczowe znacznie dla wykonywanych przy ich użyciu zabiegów, dlatego zaopatrujemy się jednie w atestowane preparaty kwasu hialuronowego znanych marek i w nowoczesny sprzęt, bezpieczny dla naszych pacjentów. Dbamy również o sterylne narzędzia podczas podskórnych iniekcji preparatu żelowego lub płynnego. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i sprawdzonych metod, bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele możliwości zastosowania

Wypełnianie zmarszczek, kurzych łapek i bruzd, uzupełnianie ubytków skórnych, modelowanie twarzy i dłoni oraz nawilżanie skóry czy powiększanie ust to dopiero początek zabiegów z kwasem hialuronowym, które możemy Ci zaoferować. Możliwości naturalnego poprawienia wyglądu skóry jest wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się dobrze we własnej skórze. I istotnie po naszych zabiegach tak się dzieje. Nasi pacjenci cieszą się jędrną i gładką skórą, a piękny wygląd to dla nich prawdziwy powód do radości.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy w Klinice OT.CO w Warszawie to jest to!