chirurgiczne usuwanie nowotworow skory

O ile znamiona skórne na ciele w wielu przypadkach da się skrzętnie ukryć pod ubraniem, o tyle znamiona na twarzy są najczęściej pierwszą rzeczą, którą mimowolnie zauważamy przy spotkaniu z drugim człowiekiem. Co zrobić, gdy na naszej skórze pojawi się znamię o nieznanym pochodzeniu?

Najlepiej dobrze mu się przyjrzeć, a jeśli wzbudza nasz niepokój swoim kształtem, strukturą, zmieniającą się wielkością, warto pokazać je specjaliście. Zwłaszcza jeśli zmianie towarzyszy ból, czy uporczywe swędzenie. Może być też tak, że zmiana nie jest niepokojąca, a jedynie przeszkadza nam ze względów estetycznych.

Jeśli przeróżne preparaty i kremy na znamiona skórne zdają się dawać nijaki efekt, czas sięgnąć po bardziej restrykcyjne metody. Jedną z nich jest chirurgiczne usuwanie znamion, ot co!

Znamiona skórne to nie tylko gorszy wygląd, ale i gorsze samopoczucie, zwłaszcza jeśli mówimy o zmianach umiejscowionych na twarzy.. Obniżone poczucie pewności siebie, strach przed pytaniami i reakcją ludzi – to typowe odczucia osób dotkniętych tym problemem.

Często pacjentom wydaje się, że zabieg chirurgicznego usunięcia znamienia nie rozwiąże problemu, gdyż obawiają się widocznej blizny po zabiegu. Na szczęście my umiemy sobie z tym radzić. Do każdego przypadku znamienia skórnego podchodzimy bardzo indywidualnie.

Zawsze skrupulatnie planujemy zabieg i wykonujemy go z należytą starannością, w taki sposób, aby w przypadkach, w których tylko jest to możliwe, uniknąć powstania blizny. A jeśli powstanie blizny jest nieuniknione, to wiedz, że postaramy się, aby była jak najmniej widoczna, stosując w tym celu odpowiednie zabiegi laserowe.

Stawiamy na kompleksowość! Jeśli znamię ma niepokojący charakter będziemy CI zalecać, aby po usunięciu jego pochodzenie zostało dokładniej zbadane. W ramach naszych usług możemy wykonać w Klinice szczegółowe badanie histopatologiczne.

W wielu przypadkach pozwala ono na wykluczenie złośliwego charakteru znamienia, co znacznie uspokaja Pacjentów. Dzięki badaniu możesz zyskać również potwierdzenie, że znamię skórne zostało usunięte w całości z zachowaniem tzw. marginesu bezpieczeństwa, co zapobiegnie ewentualnemu ponownemu odtworzeniu się znamienia w przyszłości. Jeśli nic nie tracąc, możesz zyskać cenne informacje, to czemu nie skorzystać, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że chirurgiczne usuwanie znamion skórnych w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski