Terapia łysienia to sposób na przywrócenie skórze głowy bujnej fryzury – niezależnie od wieku. Bez względu na rodzaj metody, będziesz cieszyć się z rezultatów odżywienia skóry głowy, poprawy mikrokrążenia oraz przyspieszonej regeneracji komórek (w tym kolagenu), a w efekcie spowolnienia wypadania włosów oraz odrostem nowych baby hairs. Mechanizm działania zabiegów opiera się na wykorzystaniu dwutlenku węgla, osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych w celu zniwelowania problemów dotyczących łysienia i nadmiernego wypadania włosów. Metody terapii łysienia pobudzają wzrost nowych cebulek włosowych, dzięki czemu zapewniają jeszcze lepszą skuteczność.

Tutaj odżywisz skórę głowy

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników zewnętrznych wpływa na problemy z wypadaniem włosów? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię. Konsultacja z naszym specjalistą to kompleksowe spojrzenie na wymagania oraz potrzeby pacjenta. Podczas takiego spotkania możesz więc liczyć na fachową pomoc lekarzy. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić kondycję skóry głowy. Podczas konsultacji poprzedzających wykonywanie zabiegów przeprowadzamy dokładny wywiad i analizę skóry pacjenta, aby określić przyczynę i stopień zaawansowania zmian. Wspólnie będziemy mierzyć się z problemem. Będzie nam więc bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że sprawa przywrócenia Twojej skórze naturalnego owłosienia jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, ot co.

Specjalistyczne podejście…

Zarówno preparaty medyczne, techniki lekarskie, jak i profesjonalny personel to dla nas podstawa. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta stosujemy odpowiednie metody leczenia. Wychodzimy z założenia, że jakość oferowanych usług oraz doświadczenie lekarzy odgrywa kluczową rolę dla wykonanych zabiegów. Dlatego też nie szczędzimy środków i korzystamy m.in. z najlepszej, certyfikowanej wirówki.

… i skuteczne metody leczenia łysienia

Leczenie DCP i trimacynolonem, metody wykorzystujące komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe, a także karboksyterapia CO2 to tylko część możliwości, jakie możemy zaoferować. Wszystko po to, aby czuć się atrakcyjnie i komfortowo we własnej skórze. Przekonaj się, że nawet intensywne wypadanie włosów można stopniowo zlikwidować, dzięki zabiegom terapii łysienia.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi w Klinice OT.CO to jest to!