przeszczep włosów w zakola

Transplantacja włosów to rewelacyjny sposób na przywrócenie bujnej fryzury w każdym wieku. W zależności od zastosowanej metody możemy odtworzyć owłosienie na brodzie, wąsach, brwiach, skórze głowy, a nawet owłosienie łonowe.

Techniki transplantacyjne umożliwiają także pozbycie się problemów wywołanych łysieniem, przerzedzeniem włosów, zakolami oraz łysieniem plackowatym. Mechanizm działania opiera się na zastąpieniu osłabionych mieszków włosowych zdrowymi w celu pobudzenia ich wzrostu. Siła działania zabiegu uzależniona jest od tego, czy pacjent stosuje się do zaleceń i uważa, aby nie uszkodzić przeszczepionych mieszków włosowych.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wiele czynników może wpłynąć na procesy związane z łysieniem? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie. Pozwala nam to rozpocząć właściwą terapię transplantacyjną. Przeprowadzenie konsultacji z naszym specjalistą to kompleksowa ocena problemów i wymagań skóry pacjenta. Podczas konsultacji możesz więc liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy, ponieważ jesteśmy zwolennikami łączenia wiedzy z oczekiwaniami pacjenta, aby wyleczyć dolegliwości, z jakimi się zmaga.

Podczas konsultacji przed zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad lekarski poprzedzony badaniami, aby określić przyczynę oraz stopień zaawansowania zmian, z którymi wspólnie będziemy się mierzyć. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i zaangażowanie, a także odczujesz, że sprawa przywrócenia Twojego owłosienia jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie, ot co.

Specjalistyczny sprzęt…

Zarówno sprzęt, techniki transplantacyjne, jak i preparaty medyczne są dopasowane personalnie do potrzeb pacjenta. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry i problemów stosujemy cienkie igły, maści, preparaty do mycia oraz pielęgnacji skóry po zabiegu mikronakłucia.

Wiemy, że jakość stosowanych preparatów oraz doświadczenie lekarzy mają kluczowe znaczenie dla wykonywanych przez nas zabiegów. Dlatego właśnie zaopatrujemy się jedynie w najlepszy sprzęt, środki medyczne oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Precyzyjne nacięcia wykonywane przez lekarzy są dostosowane do indywidualnego przypadku wypadania włosów. Wszelkie problemy z łysieniem nie mają więc szans, ot co!

… i skuteczne metody

Przeszczep włosów na bliznę, zabieg odtwórczy włosów oraz przeszczep włosów FUE to część możliwości, jakie oferujemy, aby skutecznie zaradzić Twojemu problemowi z wypadającymi włosami. Wszystko to po to, aby czuć się atrakcyjnie we własnej skórze. I faktycznie tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet poważniejsze problemy z łysieniem można stopniowo zlikwidować, dzięki zabiegom transplantacji.

Przyjdź i przekonaj się, że metody transplantacji w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski