Jego zainteresowania są ściśle skoncentrowane wokół chirurgii nosa oraz zabiegów poprawiających kształt piersi. Obecnie swoich Pacjentów przyjmuje na warszawskich Bielanach w Klinice OT.CO znajdującej się na ulicy Zgrupowania AK „Żmija”. W swojej pracy najważniejsze jest dla niego zadowolenie Pacjentów, dlatego ciągle poszerza swoją wiedzę za pomocą licznych kursów zagranicznych. Świadczy usługi z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej.

Ukończone szkoły 

Jest absolwentem Universite Libre de Bruxelles (ULB), na którym w 2015 roku uzyskał specjalizację z chirurgii estetycznej, rekonstrukcyjnej i plastycznej. Ponadto otrzymał dyplom chirurgii ortognatycznej Uniwersytetu w Lyonie. Z kolei na Uniwersytecie w Londynie oraz w Paryżu uzyskał dyplom mikrochirurgii. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Glasgow Royal Infirmary oraz w zagranicznych prywatnych klinikach.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Bardzo ważne jest dla niego ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, dlatego bierze udział w licznych kursach – zarówno tych prowadzonych w kraju, jak i za granicą. Oprócz tego aktywnie uczestniczy w wielu prestiżowych międzynarodowych oraz krajowych sympozjach. Należy również do towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Belgii. 

Kilka słów o mnie 

W mojej pracy na pierwszym miejscu zawsze znajdują się Pacjenci. Staram się w jak najlepszy sposób zadbać o ich dobro i sprawić, aby wykonany przeze mnie zabieg był dla nich w pełni satysfakcjonujący. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala mi na indywidualne dobranie najlepszej metody tak, aby była ona w pełni bezpieczna. Prowadzę konsultacje w języku polskim, angielskim, niderlandzkim oraz francuskim.

Dodatkowo wykonuję korekcję nosa i części chrzęstnej- zarówno pierwotną, wtórną, jak i całkowitą. Ponadto specjalizuję się w zabiegach powiększania piersi implantami, w zabiegach podniesienia piersi oraz ich redukcji.