Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1985r. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej CSK WAM w Warszawie w 1992, a następnie, w 1999 roku, zdobył tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. W latach 1991 – 2012 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym, w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń jako asystent, starszy asystent i zastępca ordynatora. Współpracuje z wieloma znanymi krajowymi klinikami zajmującymi się chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Autor wielu publikacji z zakresu leczenia oparzeń, chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Wykładowca na studiach podyplomowych dla lekarzy z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, instruktor wykładowca metody Body Jet.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, International Society of Aesthetic Plastic Surgery oraz International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery.

Specjalizuje się w operacjach:

  • piersi – powiększanie piersi implantami, zmniejszenie, podniesienie, rekonstrukcja, plastyka brodawek piersiowych, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową – Beauli, ginekomastia.
  • twarzy – lifting twarzy – skroniowy, szyjny, pełny, korekcja powiek górnych i dolnych.
  • uszu – korekcja odstających uszu, zmniejszenie uszu, modelowanie pourazowe uszu.
  • ręki – pełen zakres zabiegów w zakresie chirurgii ręki, rekonstrukcje.
  • plastyki brzucha, modelowaniu ciała, oraz liposukcji i przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej w pośladki.