Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna zyskuje w ciągu ostatnich lat na popularności głównie ze względu na nieocenione możliwości efektów – od zabiegów modelujących twarz, sylwetkę, korekcję niewielkich defektów, aż po usuwanie znamion, a nawet przywrócenie prawidłowej czynności i wyglądu uszkodzonym tkankom. Przeprowadzane zabiegi dają zadowalające efekty, a dzięki nowoczesnym metodom przebiegają w sposób bezbolesny. Nowoczesna chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna znajduje więc swoje miejsce pomiędzy kosmetologią a medycyną estetyczną, dzięki czemu stanowi ich świetne uzupełnienie. Nie jest tajemnicą, że każdy pragnie dobrze wyglądać. Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna może poprawić jakość życia. OT.CO!

Nowoczesna chirurgia plastyczna – tu udoskonalisz swoje ciało i pozbędziesz się kompleksów!

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej możesz pozbyć się wielu niedoskonałości, schorzeń oraz wyleczyć kompleksy? My tak, dlatego właśnie do każdego pacjenta podchodzimy w bardzo indywidualny sposób, co daje 100% gwarancję satysfakcjonujących efektów po naszych zabiegach. Zanim jednak zdecydujemy się na przeprowadzenie zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, preferujemy spotkanie na konsultacji z naszymi specjalistami. Zajmą się oni kompleksowym rozpoznaniem i rozwiązaniem Twojego problemu, a także ustalą indywidualny plan terapii. Kwestia Twojego zdrowia jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi klientami, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do przeprowadzenia diagnostyki problemu, jak i jego skutecznego leczenia wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego zaopatrujemy się w najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo naszych pacjentów. Posiadamy szeroki asortyment najnowocześniejszych laserów, głowic ultradźwiękowych oraz innych, bardziej tradycyjnych narzędzi i urządzeń. Takie rozwiązania gwarantują, że możemy rozwiązać każdy Twój problem z zastosowaniem najbezpieczniejszych technik. Twoje zadowolenie z efektów jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele oferowanych zabiegów

Zabiegi wykorzystujące specjalistyczne preparaty, laseroterapia, leczenie ultradźwiękami, lifting twarzy, korekta odstających uszu, redukcja nadmiaru tłuszczu i korekta biustu to jedynie początek zabiegów, które możemy Ci zaproponować. Możliwości poprawienia wyglądu oraz redukcji niektórych przykrych schorzeń jest bardzo dużo. Każda z nich prowadzi do tego, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze. I w istocie tak się właśnie dzieje po przeprowadzeniu zabiegów. Nasi pacjenci poprawiają swoją samoocenę i zyskują pewność siebie, a piękny wygląd stanowi dla nich prawdziwy „motor napędowy”.

Chirurgia plastyczna – remedium na dyskomfort i kompleksy

Kto nie chciałby czuć się dobrze we własnej skórze? Niestety czasami niedoskonałości ciała prowadzą do kompleksów i utraty pewności siebie. Nie każdej z nich da się pozbyć nieinwazyjnymi metodami medycyny estetycznej – tutaj z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

W naszej klinice rozwiążesz między innymi takie problemy, jak:

 • Za małe, za duże, niesymetryczne lub pozbawione jędrności piersi,
 • Płaskie, obwisłe pośladki,
 • Nadmiar luźnej skóry i tłuszczu na brzuchu, udach, ramionach,
 • Ginekomastia,
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • Opadające powieki,
 • Zmarszczki, utrata owalu twarzy,
 • Za duży, krzywy, niepasujący do twarzy nos,
 • Cofnięty lub zbyt duży podbródek,
 • Wady zgryzu,
 • Zespół cieśni nadgarstka,
 • Blizny,
 • Zmiany skórne na twarzy i ciele.

Chirurgia estetyczna sprawdza się w tych i wielu innych problemach estetycznych, dlatego jeśli masz wątpliwości, czy kwalifikujesz się do zabiegu – umów się na konsultację. Nasza klinika chirurgii plastycznej to bezpiecznie miejsce, gdzie swobodnie możesz opowiedzieć o swoich problemach – chirurg doradzi najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia, proporcje ciała i twarzy oraz efekty, których oczekujesz.

Przyjdź i przekonaj się, że chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna w Klinice OT.CO to jest to!