Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna zyskuje w ciągu ostatnich lat na popularności głównie ze względu na nieocenione możliwości efektów – od zabiegów modelujących twarz, sylwetkę, korekcję niewielkich defektów, aż po usuwanie znamion, a nawet przywrócenie prawidłowej czynności i wyglądu uszkodzonym tkankom. Przeprowadzane zabiegi dają zadowalające efekty, a dzięki nowoczesnym metodom przebiegają w sposób bezbolesny. Nowoczesna chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna znajduje więc swoje miejsce pomiędzy kosmetologią a medycyną estetyczną, dzięki czemu stanowi ich świetne uzupełnienie. Nie jest tajemnicą, że każdy pragnie dobrze wyglądać. Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna może poprawić jakość życia. OT.CO!

Nowoczesna chirurgia plastyczna – tu udoskonalisz swoje ciało i pozbędziesz się kompleksów!

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej możesz pozbyć się wielu niedoskonałości, schorzeń oraz wyleczyć kompleksy? My tak, dlatego właśnie do każdego pacjenta podchodzimy w bardzo indywidualny sposób, co daje 100% gwarancję satysfakcjonujących efektów po naszych zabiegach. Zanim jednak zdecydujemy się na przeprowadzenie zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, preferujemy spotkanie na konsultacji z naszymi specjalistami. Zajmą się oni kompleksowym rozpoznaniem i rozwiązaniem Twojego problemu, a także ustalą indywidualny plan terapii. Kwestia Twojego zdrowia jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Cenimy sobie kontakt z naszymi klientami, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do przeprowadzenia diagnostyki problemu, jak i jego skutecznego leczenia wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego zaopatrujemy się w najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo naszych pacjentów. Posiadamy szeroki asortyment najnowocześniejszych laserów, głowic ultradźwiękowych oraz innych, bardziej tradycyjnych narzędzi i urządzeń. Takie rozwiązania gwarantują, że możemy rozwiązać każdy Twój problem z zastosowaniem najbezpieczniejszych technik. Twoje zadowolenie z efektów jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele oferowanych zabiegów

Zabiegi wykorzystujące specjalistyczne preparaty, laseroterapia, leczenie ultradźwiękami, lifting twarzy, korekta odstających uszu, redukcja nadmiaru tłuszczu i korekta biustu to jedynie początek zabiegów, które możemy Ci zaproponować. Możliwości poprawienia wyglądu oraz redukcji niektórych przykrych schorzeń jest bardzo dużo. Każda z nich prowadzi do tego, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze. I w istocie tak się właśnie dzieje po przeprowadzeniu zabiegów. Nasi pacjenci poprawiają swoją samoocenę i zyskują pewność siebie, a piękny wygląd stanowi dla nich prawdziwy „motor napędowy”.

Przyjdź i przekonaj się, że chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna w Klinice OT.CO to jest to!