Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.W spektrum naukowych zainteresowań doktor Urszuli Kozińskiej pozostaje szeroko rozumiana medycyna i dermatologia estetyczna, ze szczególnym uwzględnieniem laseroterapii. Specjalizuje się w zabiegach odbudowy tkankowej przy pomocy wypełniaczy oraz zabiegach rewitalizujących skórę.

Posiada wieloletnie doświadczenie w terapiach łączonych oraz opracowywaniu indywidualnych planów naprawczych nastawionych przede wszystkim na utrzymaniu zdrowej skóry w perspektywie długoterminowej, dyskretnym podkreśleniu urody, redukcji niechcianych defektów skóry, blizn i przebarwień oraz kompleksowej pielęgnacji domowej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych i kursach.

Przeprowadza procedury takie jak leczenie blizn, zamykanie naczynek, redukcja przebarwień, dermatoskopia, dermatochirurgia, usuwanie znamion, implantacja nici liftingujących, mezoterapia, leczenie nadpotliwości, zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające skórę.

Ukończone szkoły

Specjalistka wykształcenie zdobyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w latach 2011- 2017. Chcąc pogłębiać swoją wiedzę, lata 2015-2017 w ramach wymiany Erasmus, spędziła w Hiszpanii, szkoląc się pod okiem światowych ekspertów. Doświadczenie zdobywała w dwóch hiszpańskich szpitalach w Walencji oraz Madrycie. Obecnie lekarz Urszula Kozińska jest dostępna dla pacjentów w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie w profesjonalny i empatyczny sposób udziela konsultacji i obiera najlepsze metody leczenia.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Lekarz Urszula Kozińska ukończyła studia podyplomowe w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dziedziny dermatologii. Uczestniczyła w dziesiątkach kursów i staży zawodowych z zakresu medycyny estetyczno-naprawczej nieustannie aktualizując swoją wiedzę.

Kilka słów o mnie

W swojej praktyce lekarskiej pragnę pomóc pacjentom w dbaniu o zdrowie skóry i pozbyciu się kompleksów, wykonując pełną gamę zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Nieustannie się rozwijam, ucząc się od najlepszych światowych ekspertów w dziedzinach dermatologii klinicznej i estetycznej. Oferuję wizyty w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Publikacje

Lekarz Urszula Kozińska chętnie dzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, będąc autorką licznych publikacji naukowych z dziedziny dermatologii oraz innych obszarów medycyny pozostających w jej zainteresowaniach.