Wykwalifikowana specjalistka w zakresie okulistyki. Redukcja blizn i zniekształceń znajduje się w centrum zainteresowań dr Katarzyny Nidzińskiej. Z zaangażowaniem i determinacją podchodzi do swojej pracy, chcąc pomóc pacjentom w pozbyciu się kompleksów i poprawić jakość ich życia. W swojej praktyce łączy pasję z wiedzą medyczną, zapewniając tym samym empatyczne i kompleksowe podejście do  Pacjenta. Specjalistka uświadamia, jak ważna jest codzienna pielęgnacja delikatnej okolicy oka, w walce z oznakami starzenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach branżowych, aby jeszcze skuteczniej wspierać pacjentów w dążeniu do poprawy jakości życia.

Ukończone szkoły

Doktor Katarzyna Nidzińska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Wojskowo – Lekarskim. Rozwijając wiedzę i umiejętności, kontynuuje kształcenie w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Obecnie jest rezydentką w warszawskiej Klinice Okulistyki w Wojskowym Instytucie Medycznym. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach naukowych oraz warsztatach. Na co dzień pracuje w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie w holistyczny sposób podchodzi do problemów pacjenta, chcąc poprawić nie tylko wygląd, ale również komfort życia.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Okulistyka jest szerokim zagadnieniem, obejmującym nie tylko diagnostykę chorób oczu, ale również przeprowadzanie chirurgicznych zabiegów oka. Doktor Katarzyna Nidzińska w swojej praktyce z powodzeniem scala obie dziedziny, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie rozwija umiejętności teoretyczne oraz praktyczne, uczestnicząc z licznych kongresach krajowych i międzynarodowych, a także w kursach i specjalistycznych szkoleniach. Specjalistka jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich.

Kilka słów o mnie

Niejednokrotnie mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Dla wielu osób są również źródłem kompleksów i problemów zdrowotnych. Wraz z wiekiem delikatna skóra w okolicy oka traci na jędrności, pojawiają się pierwsze zmarszczki, czy problemy z widzeniem. Jestem zarówno lekarzem, jak i żołnierzem, w swojej praktyce staram się pomagać również pacjentom borykającym się z bliznami oraz zniekształceniami powstałymi w wyniku wypadku.

Satysfakcja Pacjenta z uzyskanych efektów jest dla mnie bardzo ważna, dlatego sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach naukowych oraz szkoleniach branżowych. Szczególnym zainteresowaniem darzę skórę pod oczami oraz wpływ codziennej i świadomej pielęgnacji na jej stan i jakość.

Prywatnie pasjonuję się językiem francuskim, roślinami, bieganiem oraz jazdą konną. Uwielbiam aktywne życie!

Publikacje

,,Wykwity skórne i zakaźne choroby wysypkowe u dzieci w praktyce lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.”