zimna plazma helowa renuvion

Plazma nazywana jest czwartym stanem skupienia, ponieważ ciężko zaliczyć ją do znanych nam gazów, cieczy lub ciał stałych. Forma plazmy jest jednak najbardziej zbliżona do stanu lotnego, a w rzeczywistości jest zjonizowaną materią, w której dochodzi do wzbudzenia cząsteczek. Medycyna estetyczna wykorzystuje zimną plazmę helową wytwarzaną przez specjalne urządzenie dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu.

Plazma tworzy się między specjalną sondą urządzenia a skórą pacjenta, dzięki łukowi elektrycznemu. W efekcie dochodzi do obkurczania skóry i przywracania jej prawidłowego ujędrnienia, co wykorzystywane jest zarówno bezpośrednio w zabiegach ujędrniających, jak i do zabiegów odsysania tłuszczu.

Tutaj ujędrnisz swoją skórę!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na utratę jędrności skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię plazmą helową. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest tylko zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem utraty elastyczności skóry, np. na skutek procesów starzenia, działania promieni słonecznych lub szybkiej utraty masy ciała. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze zaangażowanie i odczujesz, że sprawa ujędrnienia Twojej skóry i cofnięcia oznak upływającego czasu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście w pełni tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do zabiegu RENUVION wykorzystującego plazmę helową, jak i innych zabiegów, których jest ona uzupełnieniem. Innowacyjne urządzenie RENUVION zostało opracowane w USA na podstawie licznych badań naukowych i doniesień klinicznych. Połączenie działania plazmy helowej oraz energii elektrycznej i radiowej pozwoliło stworzyć nowoczesną technologię odnowy komórek skóry. Przewagą tego urządzenia nad innymi technikami jest nieinwazyjne działanie, które pozwala uzyskać przełomowe rezultaty przy niższym ryzyku oraz krótszym okresie rekonwalescencji. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w nowoczesne urządzenia. Za pomocą specjalnej sondy wprowadzanej pod skórę pacjenta wiązki plazmy ogrzewają i schładzają tkanki, co nie tylko obkurcza skórę, ale również stymuluje powstawanie nowego kolagenu. Objawy zwiotczałej skóry muszą się więc poddać, ot co!

Czytaj więcej: RENUVION

… i skuteczna terapia ujędrniająca

Ujędrnianie skóry i przywracanie jej właściwej sprężystości to tylko część możliwości, jakie daje terapia RENUVION z wykorzystaniem zimnej plamy helowej, a wszystko po to, by czuć się młodziej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet wiotką skórę można ujędrnić za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu poczujesz się atrakcyjnie oraz młodo.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi plazmą helową w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski