Zimna plazma helowa - konsultacje i zabiegi

Plazma nazywana jest czwartym stanem skupienia, ponieważ ciężko zaliczyć ją do znanych nam gazów, cieczy lub ciał stałych. Forma plazmy jest jednak najbardziej zbliżona do stanu lotnego, a w rzeczywistości jest zjonizowaną materią, w której dochodzi do wzbudzenia cząsteczek. Medycyna estetyczna wykorzystuje zimną plazmę helową wytwarzaną przez specjalne urządzenie dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między specjalną sondą urządzenia a skórą pacjenta, dzięki łukowi elektrycznemu. W efekcie dochodzi do obkurczania skóry i przywracania jej prawidłowego ujędrnienia, co wykorzystywane jest zarówno bezpośrednio w zabiegach ujędrniających, jak i do zabiegów odsysania tłuszczu.

Tutaj ujędrnisz swoją skórę!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na utratę jędrności skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię plazmą helową. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest tylko zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem utraty elastyczności skóry, np. na skutek procesów starzenia, działania promieni słonecznych lub szybkiej utraty masy ciała. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze zaangażowanie i odczujesz, że sprawa ujędrnienia Twojej skóry i cofnięcia oznak upływającego czasu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście w pełni tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do zabiegu RENUVION wykorzystującego plazmę helową, jak i innych zabiegów, których jest ona uzupełnieniem. Innowacyjne urządzenie RENUVION zostało opracowane w USA na podstawie licznych badań naukowych i doniesień klinicznych. Połączenie działania plazmy helowej oraz energii elektrycznej i radiowej pozwoliło stworzyć nowoczesną technologię odnowy komórek skóry. Przewagą tego urządzenia nad innymi technikami jest nieinwazyjne działanie, które pozwala uzyskać przełomowe rezultaty przy niższym ryzyku oraz krótszym okresie rekonwalescencji. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w nowoczesne urządzenia. Za pomocą specjalnej sondy wprowadzanej pod skórę pacjenta wiązki plazmy ogrzewają i schładzają tkanki, co nie tylko obkurcza skórę, ale również stymuluje powstawanie nowego kolagenu. Objawy zwiotczałej skóry muszą się więc poddać, ot co!

… i skuteczna terapia ujędrniająca

Ujędrnianie skóry i przywracanie jej właściwej sprężystości to tylko część możliwości, jakie daje terapia RENUVION z wykorzystaniem zimnej plamy helowej, a wszystko po to, by czuć się młodziej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet wiotką skórę można ujędrnić za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu poczujesz się atrakcyjnie oraz młodo.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi plazmą helową w Warszawie w Klinice OT.CO to jest to!

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski