Jestem przekonany, że jedynie szczegółowa i wnikliwa analiza całej twarzy oparta na ugruntowanej wiedzy klinicznej, anatomii oraz znajomość procesów fizjologicznych oraz patologii w obszarze czaszkowo-szczękowo-twarzowym gwarantują spójny plan leczenia, dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Dotyczy to nie tylko poprawy estetyki twarzy, co często związane jest z chirurgią przeciwstarzeniową, ale przede wszystkim kompleksowym podejściem do ingerencji w zmianę wyglądu całej twarzy, zarówno w odniesieniu do tkanek twardych (kości) będących swoistymi fundamentami, jak i do pokrywających je tkanek miękkich. W mojej ocenie nie można mówić o kompleksowym podejściu do leczenia widząc jedynie fragment obrazu.

Jako specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej planując zabiegi estetyczne, czy z zakresu feminizacji twarzy i czaszkowo-szczękowo-twarzowej postrzegam twarz pacjenta jaką jedną, spójną, integralną całość i tak właśnie planuję leczenie.

W swojej codziennej praktyce stosuję jedynie sprawdzone i uznane metody, potwierdzone zarówno pracą kliniczną własną oraz światowej sławy autorytetów, u których miałem zaszczyt szkolić się i zdobywać wiedzę. Jako doktor nauk medycznych, autor ponad 40 publikacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i kosmetycznej, jak i recenzent w czasopismach naukowych, skupiam się na praktykowaniu medycyny opartej na faktach, która oferuje najlepsze i najbezpieczniejsze efekty u moich pacjentów.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą unikalnych, ekskluzywnych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej, szczękowo-twarzowej i feminizacyjnej twarzy.