Kategoria

Wydarzenia

Jeśli ciekawią Cię tematy związane ze zdrowiem, śledząc ten dział dasz sobie możliwość uzyskania informacji o wydarzeniach organizowanych przez klinikę, w których możesz wziąć bezpłatny udział.

Raz na kwartał nasza klinika organizuje dni otwarte. Uczestniczyć może w nich każdy. Chcesz zaczerpnąć wiedzy na interesujące Cię tematy medyczne? A może zechcesz zadać nurtujące Cię pytanie lekarzowi – specjaliście? Będziesz miał okazję do spotkania m.in. z naszym dietetykiem, fizjoterapeutą czy kosmetologiem. Dowiesz się jak wyglądają przeprowadzane przez nas zabiegi i poznasz polecane przez naszych lekarzy kosmetyki.

Tematyka warsztatów i prelekcji będzie odnosiła się do kwartalnego tematu przewodniego. Jeśli aktualny temat szczególnie Cię zainteresował, warto przyjść i dowiedzieć się o nim więcej. Bo przecież wiedza o zdrowiu to ważna sprawa, ot co.

Zachęcamy do regularnego śledzenia wydarzeń.

Wydarzenia

Operacje plastyczne w dobie koronawirusa

Epidemia koronawirusa w ogromnym stopniu dotknęła pacjentów oraz nałożyła ograniczenia w życiu codziennym. Przychodnie i poradnie specjalistyczne w dużej mierze przekształciły się w telemedycynę, natomiast szpitale wstrzymały przyjęcia pacjentów na planowane zabiegi operacyjne. Panująca pandemia…
10/12/2020