fbpx

Wydarzenia

Jeśli ciekawią Cię tematy związane ze zdrowiem, śledząc ten dział dasz sobie możliwość uzyskania informacji o wydarzeniach organizowanych przez klinikę, w których możesz wziąć bezpłatny udział.

Raz na kwartał nasza klinika organizuje dni otwarte. Uczestniczyć może w nich każdy. Chcesz zaczerpnąć wiedzy na interesujące Cię tematy medyczne? A może zechcesz zadać nurtujące Cię pytanie lekarzowi – specjaliście? Będziesz miał okazję do spotkania m.in. z naszym dietetykiem, fizjoterapeutą czy kosmetologiem. Dowiesz się jak wyglądają przeprowadzane przez nas zabiegi i poznasz polecane przez naszych lekarzy kosmetyki.

Tematyka warsztatów i prelekcji będzie odnosiła się do kwartalnego tematu przewodniego. Jeśli aktualny temat szczególnie Cię zainteresował, warto przyjść i dowiedzieć się o nim więcej. Bo przecież wiedza o zdrowiu to ważna sprawa, ot co.

Zachęcamy do regularnego śledzenia wydarzeń.

Wydarzenia

Praca w OT.CO Clinic!

W związku z rozwojem naszej Kliniki szukamy kolejnych specjalistów do zespołu OT.CO Clinic: ✔️ Endokrynologa ✔️ Flebologa ✔️ Dermatologa Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: kontakt@klinikaotco.pl
Klinika OT.CO
8 lipca 2020
Wydarzenia

Informacja o zmianach w związku z COVID19

Szanowni Pacjenci! W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, dbając o komfort i bezpieczeństwo Państwa oraz innych Pacjentów i pracowników OT.CO Clinic, wprowadziliśmy dodatkowe procedury mające zminimalizować ryzyko zarażenia się COVID19: każdy Pacjent przed wizytą lekarską ma mierzoną temperaturę ciała, przechodzi proces dezynfekcji rąk i obuwia, zakłada maseczkę oraz rękawiczki ochronne,…
Klinika OT.CO
16 marca 2020