Szukasz sali operacyjnej lub zabiegowej do wynajęcia? Klinika OT.CO oferuje wynajem sali operacyjnej w Warszawie. Zapewniamy nowoczesne wyposażenie medyczne w sprzęt zabiegowy i diagnostyczny.

Oferta wynajmu – sale operacyjne

Nasza klinika OT.CO oferuje wynajem zmodernizowanej sali operacyjnej zlokalizowanej na pograniczu Żoliborza i Bielan. Proponujemy sale operacyjne, na których można wykonywać zabiegi chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej.

ul. Zgrupowania AK Żmija 12,
01-864 Warszawa – Bielany

Sale są przestronne, wyposażone w najnowszy sprzęt dostępny na rynku medycznym. Naszym najemcom udostępniamy także możliwość podnajmu całego zaplecza okołooperacyjnego. Sale posiadają odbiór sanepidu w standardzie szpitalnym. Klinika zatrudnia epidemiologa, posiada własną sterylizacje z pełnym zapleczem oraz własne miejsca parkingowe. Możliwe są również konsultacje kwalifikacyjne w jednym z naszych 3 punktów w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy i wynajmu sali operacyjnej i sali zabiegowej.

Sale do zabiegów medycyny estetycznej

Klinika OT.CO oddaje do Państwa dyspozycji kompleksowo wyposażone sale zabiegowe. Na wyposażaniu każdej sali dostępny jest najwyższej klasy sprzęt, posiadający wszelkie atesty oraz certyfikaty. Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą medyczną, która pozwoli wykonać nawet skomplikowany zabieg.

Do współpracy podchodzimy w pełni elastycznie – pomieszczenia mogą Państwo wynająć na godziny lub na dłuższy okres.

Sale zabiegowe na wynajem w Klinice OT.CO mają świetną lokalizację – położone są w ścisłym centrum Warszawy, jedynie 7km od Dworca Głównego, dzięki czemu dojazd nie będzie problematyczny dla pacjentów.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.