Lekarz specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe, wykonując procedury medyczne z pełnym zaangażowaniem i pasją. W sferze naukowych zainteresowań doktor Anny Polosenko pozostaje szeroko rozumiana ginekologia, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii plastycznej okolic intymnych. Z determinacją edukuje pacjentów, prowadząc internetowy kanał z wykonywanych zabiegów ginekologii plastycznej. Bezpieczeństwo i satysfakcja klienta jest dla niej niezwykle istotna, dlatego nieustannie się rozwija, uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych.

Ukończone szkoły

Doktor Anna Polosenko w 2002 roku, rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie. W 2008 roku ukończyła studia, uzyskując tytuł lekarza medycyny i lekarza ogólnego. Wieloletnie doświadczenie zdobyła, pracując w Prywatnej Klinice ICSI w Kijowie, jako ordynator oddziału ginekologicznego. Obecnie specjalistka jest dostępna dla swoich pacjentów w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie z pełnym zaangażowaniem pomaga klientom w osiągnięciu zamierzonych rezultatów.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Lekarz ginekologii to specjalista medycyny, który zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem chorobom oraz zaburzeniom dotyczącym układu rozrodczego kobiet. Specjalista powinien posiadać nie tylko gruntowne wykształcenie, ale również umiejętność diagnozowania pacjentek. Ze względu na dynamiczne zmiany w dziedzinie ginekologii, lekarz Anna Polosenko, stale doskonali swoje umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach naukowych i kursy.

Kilka słów o mnie

W swojej praktyce lekarskiej koncertuję się przede wszystkim empatycznym podejściem do pacjentek. Uwzględniam indywidualne potrzeby pacjentek, rozumiejąc, że każda kobieta ma własne oczekiwania i powody, dla których decyduje się na procedurę medyczną. Przed przeprowadzeniem jakiegokolwiek zabiegu, przeprowadzam szczegółową konsultację z pacjentką, gdzie omawiam oczekiwania, możliwości, ryzyko oraz korzyści związane z danym zabiegiem.

W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim:

– konsultacją ginekologiczną,

– wykonywaniem operacji plastycznych pochwy oraz plastyki krocza,

– labioplastyka,

– leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu,

– pracą z nowoczesnymi technikami anti – aging Biopell Medical Poland,

– prowadzeniem ciąży,

– wykonywaniem badań prenatalnych,

– badaniem ogólnym i diagnostyką,

– wykonywaniem zabiegów histeroskopii,