Jeżeli wystąpiły u Ciebie problemy ze wzrokiem i konieczne jest wykonanie zabiegu okulistycznego – bardzo dobrze trafiłeś. Klinika OT.CO w Warszawie specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów związanych z wadami wzroku.

Doświadczenie to klucz do sukcesu

W Klinice OT.CO przywiązujemy bardzo dużą wagę do personelu medycznego. Zanim wybierzemy odpowiedniego lekarza, rzetelnie sprawdzamy jego doświadczenie, poprzednie miejsca pracy, a także jego wiedzę. Z tego względu Pacjenci, którzy wybiorą naszą Klinikę, mogą czuć się w pełni bezpiecznie – są w najlepszych rękach!

Światowej klasy sprzęt

Nawet najlepszy lekarz niewiele zdziała bez odpowiedniego sprzętu, dlatego w naszej Klinice znajduje się tylko najnowocześniejszy sprzęt doskonale przystosowany do zabiegów okulistycznych. Pozwala to na specjalistyczną, szybką i fachową pomoc w problemach ze wzrokiem.

Innowacyjne zabiegi

W naszej Klinice stawiamy na ciągły rozwój – cały czas poszerzamy ofertę zabiegów okulistycznych. Nasi lekarze są na bieżąco z najnowszymi zaleceniami medycznymi, dlatego Pacjenci mogą mieć pewność, że dobrany zabieg pomoże im w walce o lepszy wzrok. Wykonujemy zarówno zabiegi chirurgiczne, które wymagają głębszej ingerencji lekarza, jak i również zabiegi laserowe, które są nieinwazyjne i bezbolesne.

Lekarze pracujący w Klinice OT.CO rzetelnie tłumaczą, na czym polega zabieg oraz jak się do niego przygotować. Doskonale wiedzą, jak stresujące może być samo słowo ,,zabieg’’ i jak wiele osób ze strachu nie pozwala sobie pomóc. Starają się, aby każdy etap wykonywanego zabiegu był jasny i zrozumiały dla Pacjentów.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski