Komfort psychiczny dzięki terapii psychologicznej i leczeniu

Fobie, zaburzenia odżywiania, problemy z depresją – żaden z tych problemów nie musi dłużej Cię dotyczyć! Zaufaj naszym psychologom oraz psychoterapeutom i daj szansę na rozwiązanie Twojego kłopotu ze zdrowiem psychicznym, oraz codziennym funkcjonowaniem. My natomiast sprawimy, że poczujesz się znacznie lepiej i na nowo będziesz cieszyć się życiem, ot co!

Zastanawiasz się, dlaczego korzystanie z porad znalezionych w Internecie i na forach nie poprawia Twojego zdrowia? Promowane suplementy diety dodające energii stosujesz regularnie, a pomimo tego nadal nie jesteś w stanie wrócić do dawnego funkcjonowania? A może próbujesz samodzielnie poradzić sobie z depresją, gorszym samopoczuciem czy fobią, ale zamiast poprawy wciąż widzisz, że się cofasz? Nie musisz się dłużej męczyć! Musisz jednak uświadomić sobie jedno – każda osoba jest inna i diagnoza oraz leczenie wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego też stworzyliśmy ofertę konsultacji i terapii z psychologiem oraz psychiatrą, ot co!

Przez rozmowę do … zdrowia psychicznego!

Zastanawiasz się, jaki sposób leczenia i terapii będzie odpowiedni przy anoreksji, bulimii, depresji czy wielu innych problemach? Prawidłowa diagnoza w kłopotach psychicznych i psychiatrycznych odgrywa jeden z najważniejszych etapów. Elementy te stanowią podstawę do dalszej terapii i kompleksowego leczenia, które jest domeną naszej Kliniki OT.CO. Niektóre problemy i zaburzenia natury psychicznej wymagają interdyscyplinarnego podejścia, które gwarantujemy poprzez dostęp do profesjonalistów tej specjalizacji. Zamiast więc szukać porad na forach internetowych, lepiej udaj się po pomoc do specjalisty, która będzie adekwatna do potrzeb przy Twoim schorzeniu.

A może najzwyczajniej poszukujesz wsparcia ze strony osób, które borykają się z podobnymi problemami do Twoich? Dzięki terapii grupowej i wielu innym formom pomocy skutecznie Ci pomożemy, ot co!

Kompleksowe i indywidualne podejście do problemu

Chociaż nasi psychologowie i psychiatrzy wyróżniają się ogromnym doświadczeniem i potrafią sprawnie postawić diagnozę, to do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dokładnie analizujemy objawy i wspólnie zastanawiamy się nad przyczyną schorzenia. Ułożymy w całość wszystkie fakty, a także porozmawiamy z najbliższymi z Twojego otoczenia.

Z przyjemnością prowadzimy terapie psychologiczne, ponieważ wierzymy, że rozmowa jest pierwszym krokiem do poznania drugiej osoby. Doskonale wiemy, jak duże znaczenie ma komfort psychiczny i nastrój. Dlatego też nasi Pacjenci potrafią się nie tylko otworzyć, ale też zaufać psychologowi.

W naszej Klinice OT.CO. pomagamy także parom, małżeństwom, rodzicom oraz dzieciom. Prowadzimy terapie dla małżeństw oraz terapie rodzinne. Mamy nadzieję, że zauważysz zaangażowanie naszych lekarzy w sprawach związanych z Twoim zdrowiem, a indywidualne podejście spowoduje, że w trakcie konsultacji zdasz sobie sprawę z tego, że należycie się o Ciebie troszczymy, ot co!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski