Rozwój technologii i potrzeb Pacjentów z zakresu medycyny estetycznej doprowadziły do powstania innowacyjnego generatora wysokiej częstotliwości fali radiowej SECTUM. Korzystając ze swoich możliwości, urządzenie to pozwala głęboko ogrzewać tkanki, podnosząc ich temperaturę w celu pobudzenia krążenia. W efekcie zmniejsza się widoczność nieestetycznej „skórki pomarańczowej” i zagęszczenia skóry.

Czym jest SECTUM?

SECTUM jest wysokiej klasy innowacyjnym urządzeniem, które korzysta ze specjalnej głowicy FACE i BODY. Dostarcza równocześnie wysoką częstotliwość energii elektrycznej do tkanek. Za pomocą aplikatora FACE można precyzyjnie korzystać ze SECTUM w zabiegach dermatologicznych w celu nieinwazyjnego redukowania oznak starzenia, zmarszczek i „kurzych łapek”. Aplikator BODY to z kolei pomocne narzędzie do zmniejszenia obwodów ciała i lipolizy iniekcyjnej.

SECTUM korzysta z innowacyjnej technologii bazującej na mocy fali radiowych w celu ujędrnienia skóry twarzy, wyszczuplenia oraz modelowania sylwetki. Pozwala też zredukować ilość tkanki tłuszczowej. Wielu specjalistów korzysta również z tego urządzenia jako wsparcia w ginekologii. Tutaj SECTUM daje możliwość odmłodzenia i rewitalizacji okolic intymnych.

Fale radiowe cieszą się tak dużym uznaniem od wielu lat nie bez powodu. W fizjoterapii znane są ze swoich głębokich właściwości ogrzewania. W efekcie ciepło produkowane jest we wnętrzu tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe mają zdolność stymulowania tkanek powierzchniowych i głębszych. Dotleniają je, odżywiają oraz poprawiają mikrocyrkulację. Sam zabieg z zastosowaniem SECTUM jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga skomplikowanej rekonwalescencji.

Wskazania do przeprowadzania zabiegu SECTUM

SECTUM oferuje wiele możliwości, a do najważniejszych zalicza się m.in.:

  • Redukcję widocznych oznak starzenia (bruzd, zmarszczek i linii) – radiofrekwencja wpływa na poprawę sprężystości i elastyczności skóry, napina oraz liftinguje skórę, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek.
  • Zminimalizowanie opadającego owalu, utraty jędrności, grubej warstwy skóry, podwójnego podbródka — podgrzewanie włókien kolagenowych powoduje ich skurczenie oraz napinanie, dzięki czemu dochodzi do procesu regeneracji.
  • Zmniejszenie lokalnego otłuszczenia oraz cellulitu – na skutek stymulacji procesów fizjologicznych, skurczu włókien, wytwarza się prawidłowy kolagen oraz elastyna.
  • Usunięcie szkodliwych produktów przemiany materii – lokalna temperatura tkanek w granicach 40 stopni Celsjusza sprawia, że dochodzi do rozszerzania tętnic i naczyń włosowatych. W efekcie stymulowane jest krążenie krwi, a metabolizm ulega przyspieszeniu, co wpływa na poprawę odporności organizmu.

Rewolucyjne cechy SECTUM

  1. Przyjemny i nieinwazyjny zabieg – głowice urządzenia głęboko ogrzewają tkanki w bezbolesny sposób.
  2. Precyzyjnie dopasowany zabieg do problemu Pacjenta – SECTUM daje możliwość ustawienia wycelowanej terapii z określoną temperaturą.
  3. Inteligentna technologia – urządzenie pracuje w trybie auto i manual.

Zachęcamy do umówienia wizyty z naszym diagnostą, który pomoże wybrać dogodną metodą terapii z zastosowaniem technologii SECTUM.